SEZON TRENDİ LİCE-UP AYAKKABI MODELLERİYLE EN ÇEKİCİ ADIMLARI SİZ ATIN!

Lice-up ayakkabı modelleri, hiç şüphesiz ki bayanların ayaklarını en seksi ve alımlı şekliyle göstermekte. Lice-up ayakkabı tasarımları hem topuklu hem de düztabanlı modellerde karşımıza çıkarken, düz tabana sahip olan modeller günlük, topuklu modellerde olanlarıysa gece-abiye kullanımları için gayet uyumlu ve hoş olabilmekte. Lice -up ayakkabı modelleri bayanların ayaklarını sıcak yaz aylarında sadece iplerin serinliğiyle sararken,  gayet fresh ve havadar etkiler yaratmakta. Normal ayakkabıların ayakları kavrayışına nispet olarak, ayaklarda hiç hissedilmeyen bu ayakkabı modelleri, yüksek pontlarda topuklara sahip olduğundaysa, bayanların vücudunu oldukça yükselterek, hem daha ince hem de daha uzun görünmelerine sebep olmakta.
Lice –up ayakkabı modelleri, süet bantlardan, lame, dore, ya da her rengin metalik tonlarında bulunabilmekte. Yanı sıra lice-up ayakkabı modellerinin püsküllü olanları da mevcut. Bu şık ve seksi ayakkabılar, vücudunuzu saran deri pantolonlarla kullanıldığında cazibenizi yükseltirken, skinny jean eşliğinde de seksapelitesinden hiç bir şey kaybetmemekte.

Koyu renklerin yanı sıra bej, ekru, tozpembe gibi pudra renklerinde ve süet formlarda karşımıza çıkmakta olan lice-up ayakkabı modelleriyse, bronzlaşmış ayaklarda oldukça çekici durmakta. İyi bir bakım yapılmış pedikürlü parmaklarla ayaklarınızı en zarif ve çekici şekilde taşıyacak hangi ayakkabı modelidir diye durup düşündüğünüzde, cevabımız kesinlikle topuklu lice-up ayakkabı modelleri olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.