Loading...
Güncel

Sevgiliye İlginç 14 Şubat Hediyeleri

Sevgililer gününde sevgilimize aldığımız hediyelerin sınırı neler olmalıdır diye düşündük mü hiç? Normalde bir çoğumuz sevgililer günü hediyeleri olarak romantik hediyeler tercih etmeye özen gösterir. Bu algı oldukça yanlıştır. Tamam, sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi, ne kadar değerli olduğunu anlatmak, özellikle bir günde söylemek için hediyelerde romantik detaylar ararsınız ama özellikle kalplerle bezenmiş, güllerle donatılmış hediyeler olmasına gerek yok.
Sevgililer günü hediyesi alternatifi olarak sunacağımız bu hediyeler, hediyelerinizde ilginç tasarımlara yer verebileceğinizin de güzel bir gösterimi olacaktır.
Özellikle, sevgilinize sevgililer gününde herkeste, her yerde olabilecek hediyelerin dışında seçimler yapmak istiyorsanız -böyle özel bir günde mutlaka dikkat etmeniz gereken bir detay- sevgililer günü hediyesi seçimlerinizi ilginç hediyeler arasından yapmalısınız…
İlginç hediyelerin en başında kişiye özel isim yazılı hediyeleri önerebiliriz. Ayrıca romantik hediyeler kategorisinde de değerlendirilen bu hediye alternatifi, sevgilinize kendisini özel hissettirecek harika tasarımlara sahip! İsim yazılı kişiye özel hediyeler neler olabilir diyorsanız en başta kadınlara sevgililer günü hediyesi olarak her zaman tercih edilen bileklik ve kolyeleri söyleyebiliriz. Diğer alternatiflerimiz arasında aşırı olmasa da sevgilinizi şaşırtmaya yetecek tasarımlarda kişiye özel kolyeler, hediye seçiminde hayatınızı kurtaracaklar!
İlginç hediyeler arasında asıl önerebileceklerimiz, termoslar ve kupa bardaklardır. Sevgilinizin severek kullanacağı, her kullanımda sizi hatırlayacağı termos ve bardak tasarımlarımızdan sevgilinizin beğenisine göre dilediğinizi seçebilirsiniz. Özellikle örnek verecek bir tasarım düşünürsek, Star Wars tasarımlı termosu sevgilinize hediye ederek gücün sevgilinizle olmasını dileyebilirsiniz…
Müzik kutuları ve kar küreleri sevgiliye ilginç hediyeler arasında tercih edeceğiniz en romantikleri diyebiliriz. Müzik kutuları, sevgilinizi alıp çok eskilere götürecek, çocukluğunu özlemle anmasını sağlayacak… Kar küreleri ise sevgilinize her zaman alabileceğiniz bir hediye alternatifidir. Tasarımlarının ilginçliği bir yana, içindeki figürlerin ve tablasının sevgilinizin beğenisine, ortak noktanıza aitliği sevgililer günü hediyesi olarak alabileceğiniz en harika önerimiz!
Son olarak, sevgilinize ofiste ya da çalışma alanlarında kullanabilecekleri masa aksesuarları alarak çalışma hayatlarını eğlenceli hale getirebilirsiniz. Örneğin tasarım kalem kutuları ya da çift temalı biblo masa lambaları bu konuda işinize yarar hediyelerdir. Masa üstü teknolojik oyuncaklar, stres topları gibi aksesuarlar sevgilinizin yanında değilken bile onun stresli bir anının sakinleşmesine yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.