Sarı Saçlarından Sen Sorumlusun!

Bahar geldi, havalar ısındı. Siz de değişen havalar ile birlikte görüntünüzde güçlü bir değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Değişiklik denildiğinde akla gelen ilk adres şüphesiz ki kuaförlerdir. Peki kuaföre gitmeden önce sezonun en trend saç renkleri hangileridir diye bakmak isterseniz, işte size 2017 İlkbahar-yaz sezonunun en iddialı saç renklerinden birisinin detaylı incelemesi: sarı saç renginin 50 tonu…

Aslında sarı renk neredeyse her sezon ön plana çıkan renklerden birisi. Şimdi içinizden ‘aman sarı renk de artık çok klasik oldu’ dediğinizi duyar gibiyim. Yanılıyorsunuz çünkü bu sezon sarının bin bir türlü halini ve neredeyse her tonunu sokaklarda görmek mümkün. İşte onlardan birkaçı…

Sarışın ama gizli

Sarı renk saç denildiğinde çoğu kişinin gözünün önüne gelen kare platin ya da parlak sarı renkte saçlardır. Ancak bu sezon özellikle açık kumrala yakın, güneşle birlikte parlayan saç renkleri oldukça revaçta.

Bal sarısı

Eğer sarı sizin için iddialı bir seçim ise ve saçınızı ilk kez sarı renge boyatacaksınız bizim tavsiyemiz geçişi ara bir renk ile sağlamanız. Bunun için en ideal seçim bal sarısı/köpüğü tonları olacaktır.

 Çilek sarısı

Eğer saçınızın rengi zaten doğalda da sarı ya da kızıl tonlarında bir renk ise son zamanların en trend saç renklerinden birisi olan çilek sarısı sizin için idealdir. ‘Rose gold’ olarak da anılan bu renk; kızıl ve sarı renklerin dengeli bir karışımıdır.

Platin sarısı

Sarı renk denildiğinde akla gelen ilk ton olan platin sarısı, iddiasını yeni sezonda da devam ettirmekte. Üstelik bu sezon neredeyse beyaz renge yakın platin sarısı oldukça revaçta!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.