Sağlıklı Görünen Bir Cilt!

Son zamanlarda ünlüler dünyasında ‘’sıfır makyaj’’ adında yeni bir akım doğuyor. Ünlü sanatçı Alicia Keys’in başını çektiği bu akım, her zaman makyajlı halleri ile gördüğümüz ünlü isimlerin, en doğal hallerini gözler önüne seriyor. Peki makyaj yapmadığınız zamanlar ‘’Hasta mısın?’’ sorusuyla karşılaşmamak için ne yapmak gerekir? Burada önceliğimiz yüzünüzdeki doğal ışıltı ve sağlıklı görüntüyü ortaya koymak olmalı. İşte yüzünüzün makyaj bile olmadan canlı, sağlıklı ve parlak görünmesinin sırları…

Buz

Cildi sıkılaştırmak ve kanı yüze toplamak için en iyi çözümlerden birisi soğuk baskı yapmaktır. Bunun da en basit yöntemi buz uygulamasıdır. Buzluktan çıkardığınız soğuk bir malzemeyi ya da buzu yüzünüzde gezdirerek cildinizi daha sıkı ve canlı hale getirebilirsiniz.

Doğal Yağlar

Doğanın mucizesine inanın ve organik yağlar ile cildinizin sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlayın. Cildiniz yağlı olsa bile bu yağları uygulamaktan kaçınmayın. Çünkü cildiniz ne kadar yağlı olursa olsun nemlendirilmeye ihtiyacı olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.