Sade Gelinlik Modelleri

Sadelikten hoşlanan  gelin adayları için tasarlanan sade gelinlik modelleri gelinlerin zarif ve şık olmalarını sağlayarak tasarımlarına göre vücut hatlarını ortaya çıkaran veya vücut hatlarını saklayan modelleri ile gelinlerin adaylarının göz alıcı bir güzelliğe sahip olmalarını sağlıyor.

Yarım balık sade gelinlik modeli ile omuzlardan dizlere kadar sade bir şekilde inen gelinlik dizlerden sonra biraz genişleyerek gelinlerin şıklığını ortaya çıkarıyor. Bu gelinlik modeli sporcu bayanların düğünlerde zarif bir şekilde görünmelerini sağlıyor.

Dantel desenli sade gelinlik modelleri, hem sadeliği seven hem de hafif süslü bir gelinliğe sahip olmak isteyen gelin adaylarının tercih ettiği ve gelin adaylarının uzun görünmelerini sağlayan bir sade gelinlik modeli olarak boyu kısa olan gelin adaylarının yardımına koşuyor.

Kara yaka sade gelinlik modelleri; uzun boylu gelinlerin vücut hatlarını ortaya çıkarmak için tercih ettikleri bir gelinlik modelidir.  omuzlardan ayaklara kadar aynı beden ölçüsünde inen dantel gelinlik ile şık ve zarif görünebilirsiniz.

Askılı dantel sade gelinlik modeli;  vintage modasından vazgeçemeyen gelin adaylarının tercih ettikleri askılı sade gelinlikler ile orantılı göğüs dekoltesi ile düğünün en göz alıcı bayanı olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir