Rujda Yeni Trend: Siyah Ruj

Ünlü markaların defilelerinden sokak modasına taşınan siyah ruj trendi, birçoğuna hala çok uzak gelse de, kullanan sayısı bir hayli artmış durumda. Farkındayız, kullanması oldukça cesaret isteyen ve iddialı bir tercih siyah renk ruj. Ancak bu sezon hadi bir cesaret deyip siyah ruj sürmek için nedenleriniz bir hayli fazla!

screenshot_1

İşte cesaretinizi toplayıp siyah ruj kullanmak için geçerli 10 neden…

*Siyah ruj, sadece bir ruj değildir. İddialı duruşu ve sert tavrı ile aynı zamanda kıyafetlerinizi ve stilinizi tamamlayan kusursuz bir aksesuardır.

*Moda dünyası siyah ruj akımı ile adeta sallanmış durumda! Birbirinden ünlü moda haftalarında sergilenen defilelerde en çok tercih edilen ruj renklerinden birisi de siyah renk ruj oldu.

*Her ne kadar iddialı ve dikkat çekici gözükse de doğru kombinlendiği müddetçe siyah ruj günlük kullanıma da uygundur. Cool tarzınızı siyah ruj ile birleştirmeye ne dersiniz?

screenshot_4

* Sosyal medyada fenomen haline gelmiş birçok ‘fashion-blogger’, siyah rujdan vazgeçmeyenlerden.

*Siyah renk ruj ile vintage ve avantgarde bir tarz elde edebileceğinizi de biliyor musunuz?

screenshot_3

*Özel bir davette bembeyaz elbisenizin üzerine tercih edeceğiniz siyah ruj ile oldukça farklı ve trend bir görüntü elde edebilirsiniz.

*Siyah ruj kullanmak için illa ki gotik bir tarz yakalamak zorunda değilsiniz. Oldukça spor ya da şık bir kıyafeti siyah ruj ile tamamlamaya ne dersiniz?

screenshot_2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.