Rihanna’nın Yeni Sevgilisi Suudi İş Adamı Hassan Jameel Kimdir?

Uzun zamandır bir erkek ile görüntülenmeyen ve kalbinin boş olduğu en yakın kişiler tarafından magazin basınına fısıldanan dünyaca ünlü yıldız Rihanna, aradığı mutluluğu sonunda buldu! Ünlü yıldız, Suudi Arabistanlı genç iş adamı Hassan Jameel’le aşk yaşamaya başladı. İkilinin birlikte çekilen romantik fotoğrafları İngiliz Daily Mail gazetesi tarafından yayınlandı.  İspanya’da tatil yapan çift Rihanna- Hassan Jameel’in samimi fotoğraflarını, ikilinin arasında tutkulu bir aşk yaşandığı iddialarını da ortaya attı. Hassan Jameel- Rihanna aşkı magazin dünyasına bomba gibi düşerken ve günün en çok konuşulan haberlerinden birisi olurken akıllara genç iş adamının kim olduğu sorusu da geldi. Peki, dünyaca ünlü yıldız Rihanna’nın yeni sevgilisi Hassan Jameel kimdir? İşte günün en çok konuşulan isimlerinden birisi: Hassan Jameel.

29 yaşında olan Hassan Jameel, Suudi Arabistan’ın en zengin ve genç iş adamlarından birisidir. Ülkesi Suudi Arabistan’da ünlü Japon markası Toyota’nın distribütörlüğünü yapan genç iş adamı, aile şirketinde başkan yardımcısı olarak görev yapıyor. Aile şirketi sayesinde iş dünyasına hızlı bir giriş yapan genç adam, kısa süre içerisinde iş dünyasının tanınan yüzlerinden biri olmayı da başarıyor.

Hassan Jameel, ekranlara da yabancı olan bir yüz değildi. 2014 yılında distribütörlüğünü yaptığı markanın Suudi Arabistan’da düzenlenen Toyota Corolla Launch etkinliğinde Launch’da şirketin yeni Guinness Dünya Rekoru’nu kutlamak için sahneye çıkan genç iş adamı, başarılı iş grafiği ile dikkat çekiyor. Hassan Jameel’in aile şirketi, 1996 yılından beri 14,1 milyon araba sattığı iddiaları ile gündeme gelen başarılı bir şirket.

2016 yılında yayınlanan Forbes Dergisi’nin Orta Doğu’nun en zengin Arap listesinde Hassan Jameel’in ailesi 20. sırada yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir