PİLELİ ETEKLER NASIL GİYİLİR?

2015-2016 sonbahar-kış sezonu kapıya dayandı bile. Bu sezonun trend parçalarının sokaklarda kendini göstermesi ile sezona yön veren trendler yavaş yavaş ortaya çıkıyor. İşte bu trendlerden biri: pileli etekler. Bu sezon kalın kumaştan yapılan, kalın pileli eteklerin daha popüler olduğunu söylemeliyiz.

Peki, pileli etekleri nasıl kombine etmeliyiz? Hangi parçalar ile birlikte kullanmalıyız. İşte size pileli etek dosyası…

Pileli etekler zayıf kadınlar için ideal bir parçadır. Bu sebep eğer zayıf bir kadınsanız pileli eteği her türlü kombinleme özgürlüğüne de sahipsiniz. Fakat kilolu bir bayansanız pileli etek giydiğinizde üstünüze tercih edeceğiniz parçanın da aynı renk olmasına özen göstermelisiniz. Böylelikle vücudunuz bir bütün olarak gözükecektir.

Desenli kumaştan yapılan kalın pileli eteklerin, sezonun favori ürünlerinden olduğunu belirtebiliriz. Ayrıca tül detayının sezonda ön plana çıkması sebebiyle tülden yapılmış pileli etekler de oldukça modadır.

İpucu: Krep kumaştan yapılan kalın pileli bir eteği gömleklerde kombine ederek hem şık hem de tarz bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir