Pierre Cardin Gelinlik Modelleri‏

Pierre cardin markası her türlü tekstil ürününde olduğu gibi gelinlik modellerinde de kendisine has tasarımları ve gelin adaylarının zevklerine, kişiliklerine  göre her türlü gelinlik modeli tasarlamakta ve isteğe özel bir şekilde dantel işlemeler, değerli taşlar ve zümrüt taşlar ile işleyerek gelin adaylarının zarif ve şık görünmesini sağlıyor. Pierre cardin gelinlik  tasarımlarından bir gelinlik  çeşidini beğenerek randevu alıp gittiğinizde, istediğiniz bütün süslemeleri, taş işlemeleri, bel ve basen çevresini gizleyecek, ince belinizi ortaya çıkarak tasarım değişiklikleri ile kişiliğinizi ve vücudunuzu yansıtan bir gelinliğe sahip olabiliyorsunuz.

Pierre Cardin Gelinlik Modelleri7

Belden aşağı kabarık gelinlik modeli ile gelin adaylarının  beğenisini kazanan pierre vardin gelinlik modeli kalitesi ve güzelliği ile her bayanın beğenisini kazanmıştır.

Pierre Cardin Gelinlik Modelleri8

Askılı ve tül şallı gelinlik modeli: Normal tasarımlardan farklı olan bu model ile askılı dantelleri olan bir gelinlik sahibi olabilir,  tül şal ile farklı bir gelinlik giyebilirsiniz. Tül şal hem gelinliğin bir süsü hem de bel çevrenizi gizleyen bir aksesuar olarak fonksiyonel bir göreve sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir