Parçalı Tablo’nun Adresi Tuvall.com

Evinizin dekorasyonunu tasarlarken farklılık yaratmak sizin elinizde. Bu anlamda parçalı kanvas tablolar artık oldukça moda. Yaşam alanınıza modern bir hava katmak ve kişiliğinizi yansıtmak istiyorsanız birden fazla parçanın bir bütün oluşturduğu parçalı kanvas tablolar tam size göre.

Parçalı kanvas tablolar duvara asılırken her bir parça arasındaki mesafe 4-5 cm olmalıdır. Bu şekilde tablolarınız simetrik ve bütün olarak görünecek. Görsel seçimi ise tamamen size kalmış. Ünlü kişilerin resimleri, popüler resimler, doğa resimleri, hayvanlar ya da sizin için özel bir anlamı olan görselleri parçalı tablolarınız için seçebilirsiniz.

Kanvas Tabloların yapımında yüzde yüz pamuklu ve dekoratif art kanvas kumaşı kullanılır. Ayrıca sağlığa zararlı hiçbir koruyucu ve hammadde içermez. Kanvas tabloların yapımında kullanılan su bazlı pigment boyalar Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmıştır.

Parçalı Kanvas Tablo Modelleri

Parçalı kanvas tablo modellerinin kendine has modern bir havası vardır. Aslında parçalarla bir bütün oluşturmaya çalışarak kendi öykünüzü anlatırsınız. İki ya da daha fazla parçadan oluşan bu kanvas tablo modellerinde boyutlar tamamen sizin arzunuza göre değişkenlik gösterebilir.

Parçalı tablolar mekan dekorasyonunda klasik tablolara bir alternatiftir. Tablonuz bir hikaye anlatabilir. Ya da bir bütünün parçalarını temsil edebilir. Unutamadığınız bir seyehatte sevdiğiniz şehri evinizde sergilemenin yollarından biri olarak parçaları kanvas tablo yaptırmayı düşünebilirsiniz.

Dekorasyonda herhangi bir görsel yerine dekoratif imgeler de kullanabilirsiniz. Evinizin her duvarında farklı bir dokunuş yaratabilirsiniz. Çalışma odanızda daha soyut parçalar kullanırken, hol de ünlü kişilerin resimlerine yer verebilirsiniz. Parçalı kanvas tablolar ile kendi tarzınızı oluşturmak artık çok kolay.

En iyi dijital baskı teknikleri, en kaliteli malzemelerin kullanıldığı ve el işçiliği ile üretilen el yapımı parçalı kanvas tablolar için http://www.tuvall.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Binlerce adet görseli bulabileceğiniz bu adresten kendi arzu ettiğiniz farklı bir görseli de duvarınızda görmeniz mümkün.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.