Oscar Gecesinden Makyaj Tüyoları

Bu yıl 89. Düzenlenen ve tüm dünyanın merakla beklediği Oscar Töreni, ardında yine birçok tartışma ve ‘En iyi ödül’ Oscar’ının yanlış filme anons edilmesi ile büyük bir gaf bıraktı. Fakat tüm bu tartışmaların ötesinde birçok ünlü ismin kırmızı halı stili de moda dünyası tarafından mercek altına alındı. Kimi isimler kırmızı halıda yarattıkları stil ile büyük beğeni toplarken, kimi isimler maalesef vasat kaldı. Peki, bir kadının stilinin en önemli tamamlayıcısı olan saç ve makyaj konusunda Oscar Ödül Töreni’ne katılan ünlü isimlerden hangileri geceye damgasını vurdu? İşte Oscar Ödül Töreni’nin güzellik detayları…

Jessica Biel

Yoğun bir göz makyajı tercih eden ünlü oyuncu, açık şeftali tonunda bir ruj tercih ederek yoğun göz makyajını dengelemiş. Saçlarını ortadan ikiye ayırarak hem derli-toplu hem de şık gözüken Jessica Biel, bu stili ile geçer not alanlardan.

Emma Stone

‘La La Land’ filmindeki oyunculuğu ile ‘En İyi Kadın Oyuncu’ Oscar’ını kazanan Emma Stone, gecenin en dikkat çeken isimlerinden birisi olmayı başarmış. Kızıl saçlarını kalın dalgalarla şekillendiren ünlü aktris, saçlarını yandan ayırmayı tercih etmiş. Parıldayan göz makyajı ve dikkat çekici kırmızı ruju ile Emma Stone, gecenin en parlayan isimlerinden biri olduğunu stilinde de göstermiş.

Michelle Williams

Her kırmızı halıda olduğu gibi bu sene de günlük-doğal makyaj dersi veren Michelle Williams, gözlerinde kullandığı ince eyeliner ve hacimli kirpiklerini, hafif bir allık ve parlak dudaklar ile tamamlayarak doğallıktan ödün vermemiş.

Hailee Steinfeld

Kırmızı halıda bronz bir makyaj tercih eden Hailee Steinfeld, hacimli kirpikleri ve dumanlı göz makyajını; uçuk pembe bir rujla tamamlayarak denge kurmayı başarmış.

Muhafazakar moda haberleri için Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir