Omuzlar Açıkta

Bu sezonun yaz modasında gardıroplara farklı ve yeni bir boyut kazandıracak olan sevimli ve eşsiz güzellikte omuzları açık bluz modelleri tercih etmek sizi oldukça şık gösterecektir. Oldukça havadar olan yaz için omuzları açık bluz modelleri ile alımlı bir güzelliğe sahip olmanız kaçınılmazdır.

İşte, omuzları açık bluz modelleri:

Bohem bir çağrışım oluşturabilecek kolları kırpılmış olan, delikli omzu açık bir gömleği kahverengi deri bir sandaletle kombinlemek sizi oldukça kadınsı ve şık olmanızı sağlayacaktır.
Sıcak yaz aylarında size, çevrenizdeki herkese denizi çağrıştıran okyanus mavisi bir bluz üzerinde olan dekoratif desenli düğmeleri olan, belinde bağcıkları bulunan bir bluz size hacimli bir görünüm kazandıracak ve vazgeçilmez bir parçanız olacaktır.
Klasik köylü üstler düğmeli omzu açık bir  bluz güzel eteklerle tamamlanabilecek bir kombin sıcak yaz günlerinin en şık en gösterişli en dikkat çekici kombini olacaktır.


Oldukça minimalist bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacak düz ve taraklı, beyaz yakalı, hafif köşeli günün modasına uygun bir omzu açık bir bluz şık olmanız için oldukça doğru bir tercihtir.


Sıcak yaz günlerinde oldukça havadar, efil efil, hafif bir kıyafet oldukça önemlidir. İşte bu özelliklere sahip fırfırlı omzu açık 70’li yılların stilini yansıtan bir özellikte delik detaylarıyla renkli omzu açık bir bluz kotlarınızla muhteşem bir görüntü elde etmeniz kaçınılmazdır.
Bir bayanın en çok istediği seksi ve kadınsı görünme isteği kıyafetlerle sağlamak oldukça kolaydır. İpeksi bir kumaşla tasarlanmış, şehvetli V yakalı omzu açık bir bluz oldukça doğal ama seksi ve şık olmanıza yardımcı olacaktır.


Klasik orta çağın köylü görünümünde olan omzu kesik ve açık bir bluz şaşırtıcı bir güzelliğe sahip olmanızı sağlayacaktır. Etek kısmının manşetli olması yaka kısmında küçük bir düğme ve kravat detayı yüksek bel bir etekle eşleştiğinde harika bir stil oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
Çizgili ve volanlı omzu açık bir bluzla boho stilini oldukça rahat yansıtabilirsiniz. Denizin verdiği ilhamla tasarlanmış çizgili kumaş, fırfırlı ve omzu açık bir bluz ince kumaşlı bir pantolonla eşleştirmek çok doğru bir tercih olacaktır.


Geometrik şekilli dantel detaylarıyla tasarlanmış yarı şeffaf olan bir bluz sıcak yaz aylarında üzerinizde varlığıyla yokluğu bir rahatlık sağladığı gibi istediğiniz eşsiz, kadınsı ve seksi bir görünüme sahip olabilmeniz oldukça kolay olacaktır.


Jean pantolonun tamamlayıcısı olabilecek omzu açık bluzlar şık bir topuklu ayakkabı ile oldukça özgür, rahat ve şık olabilmek mümkün.
Omzu açık bluzların dantelden yapılmış bir modeli ile omzu açık bir dekolte ile ne giysem derdinden tamamıyla uzaklaştıran zahmetsiz ama şık, kadınsı ve her zaman daha seksi görünmeye yardımcı olacaktır. Jean bir pantolonla kombine edildiğinde çok rahat ve zaman almadan güzel görünmek kadınların vazgeçilmez bir tercihi haline gelmesine yardımcı olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.