Loading...
Moda

Ofis Stilinin Kurtarıcı Parçaları

Eğer her sabah ne giyeceğim derdi sizin için de büyük bir sorun olmaya başladı ise; işte size sezonun en kurtarıcı ve en trend ofis stili parçaları…

Kazaklar

Soğuk havalarda ofis stilinin olmazsa olmaz parçalarından birisi olan kazaklar, stilinizin en iddialı ve en trend tamamlayıcılarından birisi olmaya aday. Gömlek ve bluzların üzerine giyerek daha şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayan kaşmir kazaklar, bu sezon renk renk, desen desen!

Renk Kullanın

Kış aylarında siyah ve gri gibi klasik renkler tercih etmek yerine sezonun trend renklerine yatırım yapabilirsiniz. Bu sezon sarı, turuncu, kırmızı ve mavi renkleri kış mevsiminin karanlık havasını kırmaya yetecek türden iddialı!

Blok Topuk Botlar

Eğer ofis stilinde hem rahat hem de şık bir ayakkabı tercih etmek istiyorsanız 2017-18 Sonbahar-Kış sezonunun yükselen trendlerinden birisi olan blok topuklu ayakkabılara şans verebilirsiniz.

Fötr Şapkalar

Soğuk günlerde şapka takmanın stilinizi gölgede bırakacağını düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz! Bere yerine tercih edeceğiniz fötr şapkalar sizi Paris sokaklarında dolaşan şık bir kadına dönüştürebilecek güçte!

Layer Stili

Kat kat giyinmek özgür ruhlu ofislerin en sevdiği görüntülerden birisi! Bu trend hem rahat hem de sizi oldukça sıcak tutacak!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.