Ödül Törenlerinin Star’ı: Geriye Taranmış Saçlar

Bu yıl ödül törenlerinde sıklıkla gördüğümüz geriye taranmış saçlar, hiç şüphesiz sezonun iddialı saç modellerinden birisi haline geldi. Özellikle Cannes Film Festivali’nde kırmızı halı saç stillerini yakın takibe aldığımızda neredeyse her üç ünlüden birinin tercih ettiği geriye taranmış saçlar size de mezuniyet ya da yaz düğünlerinde ilham verebilir. Peki, hangi isimlerden ilham alabilirsiniz? İşte geriye taranmış saç modelini en çok tercih eden ünlüler ve bu modeli yorumlama şekilleri…

Adriana Lima

“Loveless” filminin galasına katılan Adriana Lima, klasik straplez bir elbiseyi modern bir saç görünümü ile tamamlayarak geriye doğru taranmış saç tercih edeceklere en güzel ilhamlardan birisi verdi. Eğer düz saçlıysanız siz de davetlerde böyle şık ve modern bir tarza imza atabilirsiniz.

Bella Hadid

Son zamanların en çok konuşulan modellerinden birisi olan Bella Hadid, katıldığı Cannes Film Festivali kırmızı halısında boynundaki ihtişamlı kolyesini öne çıkarmak için saçlarını arkada sıkıca toplayarak yüksek bir atkuyruğu yapmış. Eğer siz de katıldığınız davette gösterişli ve büyük bir takı kullanmayı düşünüyorsanız saçlarınızı arkaya doğru tarayarak tüm dikkati takınızda toplayabilirsiniz.

Sara Sampaio

Ünlü model, elbisenin yaka kısmında yer alan kumaş detaylarını ön plana çıkarmak için saçlarını arkada toplamış ve ıslak görünüm vermiş.

Lily Collins

Kısa saçlılara ilham verebilecek bir stile imza atan Lily Collins, arkaya doğru taradığı saçları ile mezuniyet stili için en güzel örneklerden birisi olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.