‘O’ Bir Moda İkonu: Gisele Bündchen Tarzı

  Dünyada top modellik ve güzellik denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi olan Gisele Bündchen ne giyerse giysin kendisine en çok yakıştıran moda ikonu isimler arasında da yer alıyor. Peki, mesleği ile olduğu kadar stili ile de oldukça beğenilen Gisele Bündchen’ın tarzına birlikte göz atalım mı?

  Gisele Bündchen Günlük Stili

  Gisele Bündchen podyumların ve davetlerin aksine günlük hayatında rahat ve spor parçalar kullanmaya özen gösteriyor. Ancak ünlü top model en spor kombinlerine bile yaptığı ufak dokunuşlar ile trend olmayı başarabiliyor.

  Gisele Bündchen tarzının olmazsa olmaz parçalarından birisi olan skinny jean pantolonlar ile birlikte kullanılan oversize tişört ve sweatler, ünlü top modelin en çok tercih ettiği sokak kombinlerinden birisidir. Bu görüntüsünü rahat bir spor ayakkabı ya da postal ve bot tarzı ayakkabılar ile tamamlan ünlü top model, sıcak havalarda ise mini şortlar ve şık sandaletler tercih ediyor.

  Gisele Bündchen Davet Stili

  Ünlü top model Gisele Bündchen, günlük hayatındaki stilinde her ne kadar rahat ve spor parçalara ağırlık verse de davetlerde ise göz kamaştırıcı tercihler yapmaya özen gösteriyor.  Düzgün fiziği sayesinde cesur ve çarpıcı kıyafetleri iddialı bir şekilde taşıyan ünlü top modelin en favori parçaları ise mini ve vücudu saran elbiseler ile zarif topuklu ayakkabılardır.

   

  Gisele Bündchen Kimdir

  Gisele Caroline Nonnenmacher Bündchen1980 doğumlu Brezilyalı topmodel. Gisele Bündchen, 20 Haziran 1980’de Rio Grande do SulBrezilya’da dünyaya geldi. Ailesi Valdir ve Vania Bündchen, Alman soyundan geliyordu.

  Gisele Bündchen Yaş: 38

  Gisele Bündchen Instagram

  https://www.instagram.com/gisele/?hl=tr

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir