NEW YORK MODA HAFTASI’NIN EN İYİ SOKAK STİLLERİ

15 Eylül tarihine kadar devam edecek olan New York Moda Haftası’na damgasını vuran çok iyi sokak stilleri mevcut. Belirli parçalar ile bir araya getirilen kombinler, önümüzdeki sezonun trendleri arasında sayılmayı da hak etmiş görünüyor.

1
                Yüksek bel modasının hala devam ettiği stiller arasında bol pantolonlar ve gömlekler dikkat çekti. Genel olarak kıyafetlerde ise daha geniş kesim tasarımlar ön planda. Diğer dikkat çeken detaylardan birisi de, parlak kumaşlar ile mat kumaşların birlikteliğinden oluşturulan kombinler. Rugan kumaşta bir etek ile, şifon bir gömleği kombinleme fikri ilk olarak New York Moda Haftası stilleri arasında kendisini gösterdi. Sokak stillerine yeni bir soluk kazandıran parça da, pijamaların günlük giyime uyarlanması oldu. Askılı pijama üstleri ile birlikte pantolon ve ceket takımı oluşturulması yeni trendler arasında sayılmaktadır.

Geometrik kesim kıyafetler, pijamaların sokağa uyarlanması, bol kıyafetler ve farklı kumaşların birlikteliği, New York Moda Haftası stillerini özetleyen etkiler olarak bu yıl tüm dünyaya sunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir