‘Must Have’ Parçalar: Bel Çantaları

2017 yılında sokak modasında en çok gördüğümüz parçalardan birisi hiç şüphesiz bel çantaları oldu. 90’lı yıllara damgasını vuran ve herkesin severek kullandığı bel çantaları, 2017 yılında yeniden popüler oldu. Peki, bel çantaları ile nasıl kombinler yapabiliriz? İşte bel çantaları ve yapılacak kombin önerileri…

Pull & Bear, pantolon, 89.95 TL | Zara, yelek, 89.95 TL | Beymen, çanta, 249 TL

Özellikle 2017 yaz sezonu ile birlikte moda dünyasının tam da ortasına düşen bel çantaları, 90’lardaki görüntüsünden uzaklaşarak daha modern ve daha sade tasarımlarda karşımıza çıkıyor. 2017 yılında bel çantaları spor görüntüsünden oldukça uzak, sanki kemerin bir uzantısıymış gibi görünen oldukça şık detaylar olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik bel çantalarını istediğiniz anda kemerden ayırarak clutch çanta olarak kullanma imkanınız da bulunuyor.

HM, etek, 89.99 TL | Zara, gömlek, 99,55 TL | Oxxo, çanta, 49,95 TL

Bel çantalarını sade ve düz renk bir elbise ya da günlük kıyafetleriniz ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca spor kombinlerinizde de dikkat çekici bir detay olarak bel çantalarına şans verebilirsiniz.

Zara, pantolon, 99.95 TL | Mango, ayakkabı, 119.99TL | Bershka, çanta, 39.95 TL

 2017’nin ‘must have’ parçalarından birisi olan bel çantalarına hala sahip olmadıysanız yeni sezon alışveriş listenize eklemenizi şiddetle öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir