Modern Bohem Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

  Yazın yaklaşması ile birlikte moda dünyasına yeniden merhaba diyen bohem akım, bu sene sadece moda dünyasında değil ev dekorasyon alanında da çok iddialı! Ev dekorasyonunda desen özgürlüğünü sevenler, renkli ve canlı bir dekor oluşturmak isteyenler, özgür ruh hallerini ev dekorasyonuna da yansıtmak isteyenlerin yeni gözdesi olan bohem tarz, özellikle modern tarz ile birleşince ortaya etkili bir dekor çıkıyor desek yanılmış olmayız.

  Bohem kelimesinin anlamı: toplumu önemsememe, kuralsız yaşama, anın keyfini çıkarma… 

  Zıtlıklar üzerine kurulu bohem stili

  Eğer siz de yaz mevsiminin yaklaştığı şu günlerde evlerinizi renklendirmek istiyorsanız işte size en güzel modern-bohem dekorasyon önerileri…

  Basit Aksesuarlar ile Desenleri Bir Arada Kullanın

  Bohem bir dekorasyon tarzının en belirgin özelliklerinden birisi olan desen kullanma özgürlüğünü modern dekorasyon tarzının basit ve sade parçaları ile bir araya getirerek ortaya oldukça güzel bir dekorasyon tarzı çıkarabilirsiniz.

   

  Bohem Tarzı Aksesuarlarınızda Kullanın

  Eğer evinizde genel dekorasyon havası olarak çok renkli ve desenli tercihlerden yana değilseniz; bohem esintileri aksesuarlarda kullanabilirsiniz. Özellikle halı, duvar dekorasyonu ya da minik objelerde tercih edeceğiniz bohem parçalar ile bu iki tarzı başarılı bir şekilde harmanlayabilirsiniz.

  Bohem Ev Eşyaları Önerileri

  Evmanya – 1.059,90 TL

  Evmanya-862,99 TL

  AltıncıCadde-10,67 TL

  AltıncıCadde-171,90 TL

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir