Loading...
Ayakkabı

Modası Hiç Geçmeyenlerde Bugün: Spor Ayakkabılar

Moda dünyasında fırtına gibi esen ‘rahat ol’ tavrı spor ayakkabıları bir kez daha gündeme getirdi. Ünlü markaların artık klasik modelleri haline gelen ve spor ayakkabı dediğimizde çoğumuzun aklına gelen ‘o modeller’ yazımızda sizinle. İşte ünlü markaların en sevilen retro model spor ayakkabı modelleri…

Converse

Converse çoğumuzun bir dönem en çok kullandığı spor ayakkabı modellerinden birisidir. Bir dönemin moda dünyasına damga vurmuş Chuck Taylor imzalı Converse marka ayakkabılar günümüzde yeniden trend olacak gibi. Özellikle feminen ve iddialı parçaları dengelemek için kullanılan converse model spor ayakkabılar, klasik model sevenler için vazgeçilmez!

Puma Basket

Puma markası son zamanlarda dünyaca ünlü isim Rihanna ile yaptığı iş birliği ile adını tekrar duyurdu. Yeni sezon koleksiyonunda da trend parçalar ile ön plana çıkan Puma, Basket model ayakkabısı ile klasik modelini yeniden piyasaya sürerek klasik model spor ayakkabı sevenlere selam durdu.

Vans Old Skool

Hem rahatlığı hem de cool tavrı ile son zamanların en çok sevilen spor ayakkabı modellerinden birisi olan Vans markasının Old Skool modeli, yeni sezonda en çok tercih edilen klasik model spor ayakkabılardan birisi oldu. İster gündüz rahatlığında ister gece partilerinde rahatlıkla tercih edilen Vans Old Skool spor ayakkabılar kombinlerinize maskülen bir hava katıyor.

Adidas Gazelle

Adidas klasik model ayakkabılarını yeni sezon koleksiyonunda yeniden yorumlamaya devam ediyor. Adidas markası her ne kadar son zamanlarda Stan Smith modeli ile öne çıksa da, Gazelle adını verdiği bu retro model ayakkabısı da çok ama çok havalı!

Superga

Rahat, cool, iddialı! Üstelik tam bir kurtarıcı… Superga’lar yılların eskitemediği spor ayakkabı modellerinden birisi olarak yeni sezonda da ben buradayım diyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.