Mathmazeil İletişim “Tasarımcı Ol”

  Mathmazeil  firması olarak çeşitli kategorilerde ciddi sayılarda ürün içeriği barındırmaktayız. Söz konusu ürünler alanlarında uzman ve çok yüksek mecraalarda bulunmakta olan firmalar tarafından etkili bir şekilde desteklenmekte ve bazı ürünler söz konusu tasarım şirketlerine aitler…

  Bizler Mathmazeil e-ticaret sitesi olarak gelişen teknoloji ve Küreselleşen Dünya neticesin de, daimi olarak kendimizi güncellemekte ve her alanda gelişimden yana olmaktayız. Bunun en büyük göstergelerinden bir tanesi de, sitemiz iletişim bölümünde, bulunan Mathmazeil Tasarımcısı Ol ! butonudur. Bu buton sayesinde tasarımcılık bazında, söz konusu olabilecek, bir yeteneğe sahip olduğunuza inanıyorsanız eğer bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Birçok farklı kategoride bulunmakta olan ürünlerimize dair ya da kendi hayalinizde canlandırmakta olduğunuz (ki bu bizim için çok daha iyi) çizimleri, tasarımlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Birçok farklı kategoride hizmet vermekte olan, ciddi düzeyde profesyonel ve tasarım konusunda yetkin arkadaşlarımız, sizlerin göndermiş olduğunuz çizimleri ve tasarımları etkili olarak inceleyecekler ve sizlere dönüş sağlayacaklardır.

  Mathmazeil Tasarımcısı Ol ! kapsamında başlatılan bu proje yalnızca ülkemizde yaşamakta olan bireyler tarafın dan değerlendirilmemektedir. Bunun yanı sıra, birçok farklı il ve şehirden etkili bir şekilde çalışmakta olan onlarca, amatör tasarımcı bizlere başvuru yapabilmektedir.

  Bu alan da var olan çalışmalarınızı, bize göndermeniz durumun da değerlendiren arkadaşlarımız, sizlere olumlu dönüş yaparlarsa eğer, çalışma ve tasarımlarınız, sitemiz dahilinde yayınlanacaktır.

  Mathmazeil.com sitesi dahilinde yayımlanmakta olan, tasarımları görebilecek olan birçok tasarım firma ve kurumu bulunmaktadır. Bu alanda son derece kaliteli işler peşinde koşmakta olan onlarca farklı alanda, yetenek aramakta olan firmalarda sitemiz dahilinde çoğunlukla gezinebilmektedir.

  Öyle ki Mathmazeil Tasarımcısı Ol ! projesi kapsamında sizlerde projelerinizi gönderir ve katılım sağlarsanız, bir gün tasarımcılık hayalleriniz gerçek olabilir.

  Mathmazeil Türkiye’nin en gözde ve seçkin, tasarım mağazası olarak karşınızdayız. Bünyemiz dahilinde bulundurmakta olduğumuz Avukat Cübbeleri ve Hakim cübbeleri farklı kategorilere ayrılmaktadır

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir