Maskülen Kadınlar: Takım Elbise

Bir erkek için şıklığın ve karizmatik bir duruşun anahtar parçası nasıl ki takım elbise ise günümüzde bir kadın için de bu geçerli! Maskülen tavrın ön plana çıktığı yeni sezonda davet şıklığı yine takım elbiselerden soruluyor. İşte tarzınızı güçlendirecek takım elbise kombin önerileri…

İlk olarak moda dünyasına yön veren ünlü kadınların katıldığı davetlerde tercih ederek ön plana çıkardığı takım elbiseler yeni sezonda sadece davet şıklığında değil sokak modasında da kendisine çokça yer bulacak gibi. Tek parça olması açısından eforsuz bir şıklık sunan takım elbiseler, aynı renk ve aynı desenlerde karşımıza çıkıyor.

2017-2018 sonbahar/kış sezonunun şimdiden gözdesi olacağını belli eden takım elbiseleri ister maskülen bir havada isterseniz de feminen detaylarla birleştirerek kullanabilirsiniz. Günlük hayatınızda takım elbiseleri beyaz spor ayakkabılar ya da sezonun diğer güçlü trendlerinden birisi olan beyaz botlar ile kombinleyebilirsiniz. Gece şıklığında ise topuklu ayakkabılar ve loafer model ayakkabılardan yardım alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir