Kylie Jenner’ın Makyajından İlham Alın!

Son zamanların şüphesiz en çok konuşulan ve takip edilen isimlerinden birisi: Kylie Jenner. Her giydiği moda dünyasında trend olan ve hem saçı hem de makyajı ile katıldığı tüm davetlerde olay olan bir isim o. Peki ünlü top modelin çok sevilen makyajının sırlarını öğrenmeye ne dersiniz? İşte Kylie Jenner’ın makyaj sırları…

Kusursuz bir cilt için

Kylie Jenner mükemmel görünen cildi ile nasıl bir makyaj yaparsa yapsın bunu kendisine yakıştırmayı başarıyor. Ünlü top modelin cilt güzelliğinin sırrı ise HD fondöten kullanmasında yatıyor.

Makyajını sabitleme aşaması

Makyajın en önemli adımlarından birisi olan sabitleme adımında ünlü top model yine HD bir pudradan yardım alarak makyajını sabitliyor.

Gözaltı kapatıcısı

Gözaltı kapatıcısının makyajında olmazsa olmaz olduğunu belirten ünlü top model, kapatıcı olarak krem kapatıcılar kullandığını ifade ediyor.

Kaşlar

Ünlü top model kaşlarının doğal durmasını istediğinin altını çiziyor ve kaşlarını kaş kalemi ile doldurduğunu, ardından kaş sabitleyici şeffaf bir maskara ile biçimlendirdiğini ifade ediyor.

Far seçimi

Ünlü top model kahverengi ve bronz tonlarda far renklerinden vazgeçemiyor. Ayrıca ünlü top model takma kirpiklerin de göz makyajı için vazgeçilmez olduğunu belirtiyor.

Allık seçimi

Ünlü top model yanaklarında bronz ve şeftali tonlarında allıkları çok seviyor.

 Dudak bakımı

Dudaklarına düzenli olarak peeling yapan lip balm ile nemlendirmeyi ihmal etmeyen ünlü top model, dudak bakımına oldukça önem veriyor.

Favori ruj renkleri

Ünlü top modelin favori ruj renkleri arasında natürel renkler ilk sırada geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir