Kurtarıcı Parça; Boğazlı Kazaklar

Sonbahar – Kış sezonunda en çok kullanılan, kurtarıcı parça görevinde olan boğazlı kazaklar, havaların soğumaya başladığı şu günlerde elimizin ilk gittiği parçalardan birisi. Peki, desensiz düz renkte bir boğazlı kazağı kaç farklı şekilde kombinleyebilirsiniz? İşte hem stil hem de trend gözükmenizi sağlayacak boğazlı kazak stil önerileri…

Renkli Etek – Boğazlı Kazak

Rengârenk diz üstü bir eteği, eteğin içinde bulunan pastel veya koyu renkten seçeceğiniz bir boğazlı kazak ile kombinleyebilirsiniz. Altına tercih edeceğiniz bilek boy bir bot ile hem spor hem şık bir görüntüye imza atabilirsiniz.

07_11_2016_1

 

Jean – Boğazlı Kazak

Sonbahar-kış sezonunun ilk akla gelen kombinlerinden olan boğazlı kazak-jean pantolon kombinini, farklı detaylarda bir jean seçerek değişik hale getirebilirsiniz. Öneri olarak; nakışlı jean modasının bu sezon oldukça trend olduğunu hatırlatırız.

 

hi_07_11_2016_2

Pilise Etek – Boğazlı Kazak

Bu sezon oldukça trend olan pilise etekler, sonbahar-kış sezonunda kadife kumaş seçimi ile şık bir görüntüye kavuştu. Bu şıklığı seçeceğiniz tek renk bir boğazlı kazak ile tamamlayabilir, zarif ve elegan bir tavır sergileyebilirsiniz.

07_11_2016_3

kaynak: buseterim.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.