Kurtarıcı Parça: Beyaz Elbise

Yaz sezonunda kıyafet dolabınızda olmazsa olmaz kurtarıcı parçalardan birisi hiç şüphesiz beyaz elbiselerdir. Ancak beyaz elbiseler doğru kombinlenmediği sürece şık bir duruştan da uzaklaşır. Peki, beyaz elbiseler doğru bir şekilde nasıl kombinlenmelidir? İşte beyaz elbise kombinleme yöntemleri…

Günlük ve rahat bir stil

Eğer beyaz elbiseyi cool bir görüntüde ve günlük bir stilde kullanmak istiyorsanız elbisenizi sezonun iddialı renkleri ile bir arada kullanabilirsiniz. Renkli bir çanta ve spor ayakkabı ya da sandalet ile günlük tarzınız tamamlandı bile!

Asi ve salaş bir stil

Eğer tarzınız ve ruhunuz asi,rahat ve salaş bir stilden yana ise beyaz elbisenizi kısa botlarla ya da beline bağlayacağınız gömlekler ile bir arada kullanabilirsiniz.

Hem şık hem rahat

Eğer beyaz elbiseyi ofis stilinizde ya da önemli bir buluşmada tercih ettiyseniz elbisenizi dolgu topuk sandaletler ya da kalın topuk ayakkabılar ile bir arada kullanabilirsiniz. Renk olarak sezonun popüler renkleri olan pastel tonlarına şans verebileceğiniz gibi ten rengi ya da şeftali rengi gibi sade ve şık bir stili tamamlayan renkleri de tercih edebilirsiniz.

Davet şıklığı

Beyaz elbise tam bir kurtarıcı demiştik ya işte sadece ayakkabı ve çanta modelini değiştirerek aynı beyaz elbiseyi gece davetlerinde de kullanabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan minik şık bir çanta ve bantlı model zarif bir topuklu ayakkabıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir