Kruvaze Ceketler Nasıl Kombinlenebilir?

Çift düğmeli anlamına gelen kruvaze ceketler, hem günlük şıklığın hem de ofis şıklığının değişilmez parçalarından birisi olmaya şimdiden aday.

Peki, kruvaze ceketler en güzel nasıl kombinlenir? İşte kruvaze ceket kombin dosyası…

Spor ve şık

Kruvaze ceket kullanarak hem spor ve rahat bir görüntü vermek hem de şık ve tarz gözükmek istiyorsanız, tercihiniz takım olarak kullanılan kruvaze ceket ve pantolonlara şans vermenizden yana olmalıdır. Spor bir görüntü sunmak istiyorsanız topuklu bir ayakkabı kullanmak yerine spor ve rahat bir ayakkabı kullanabilirsiniz.

Romantik bir tarz için

Kruvaze ceketlerin maskülen bir havası olduğu doğrudur. Eğer siz maskülen ve sert bir görüntüden ziyade feminen bir görüntü oluşturmak istiyorsanız, tercihiniz pastel tonlarda bir kruvaze ceketten yana olmalıdır. Bu şekilde hem şık hem de romantik bir stile imza atabilirsiniz.

Günlük ve rahat

Ceketi spor ve günlük bir hale getirmenin en basit kuralı ceketleri jean pantolonlar ile birlikte kullanmaktır. Bu sebeple en sevdiğiniz jean pantolon ve düz taban bir ayakkabı ile tercih edeceğiniz kruvaze ceketler ile günlük ve rahat bir görüntüye imza atabilirsiniz.

Kaynak: http://www.buseterim.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir