Klasik Cazibe: La Dolce Passione ile yeniden doğuş!

Türkiye’nin ilk tasarım iç çamaşırı markası La Dolce Passione, yeni yılı yepyeni bir koleksiyon ile selamlıyor.

Siyah ve beyaz renkleri ile saten ipek, dantel ve kadife ipeği ürünlerine dahil eden marka, klas ve doğal dokunuşlarla yeni koleksiyonunda hem romantik hem de sade çizgileri bir arada sunuyor.

Zamansız ve her sezonun vazgeçilmez renklerinden siyah ve beyazın özgün dantel kesimler ve seksi detaylarla yeniden form bulduğu La Dolce Passione tasarımlarıyla kadınsılığı hissedin.

la-dolce-passione-5

Rafine ve dinamik çizgileri harmanlayan, vücut hatlarını en güzel gösterecek feminen kesimlerin uygulandığı La Dolce Passione tasarımlarındaki saten ve likralı ipek kumaşları; kadife ipek ve dantel ile çeşitlendiriyor.

la-dolce-passione-4

İç çamaşırlarının yanı sıra kimono, pijama, atlet, gecelik ve sabahlıkların yer aldığı geniş ürün yelpazesiyle La Dolce Passione, dönem trendi olan ev giyimini sokakta giymeyi sevenlere de birçok çeşit sunuyor. Marka ile modasever kadınlar kendilerini rahat ve çekici hissediyor.

Bünyesinde Dolce Mare, Dolce Mom’s ve Bridal koleksiyonları da olan ve adından söz ettiren La Dolce Passione fabrikasyondan uzak modellerin hakimiyetini sürdürdüğü yeni koleksiyonlarıyla Harvey Nichols, Ella Dubai ve www.ladolcepassione.com da iç dünyasına şıklık kazandırmak isteyenleri bekliyor.

la-dolce-passione-2

 

Hakkında:

2004 yılında Milano’ya giden markanın yaratıcısı Tuğçe Erkin, Istituto Marangoni’de moda tasarımı eğitimi aldı. Mezun olduktan sonra 6 sene boyunca moda tasarım sektöründe tecrübe kazandıktan sonra, 2014 yılında iç çamaşırı sektöründeki açığı fark ederek bu alana yöneldi.  İtalyanca “tatlı tutku” anlamına gelen La Dolce Passione kendi markasını hayata geçirdi. La Dolce Passione tasarımları Harvey Nichols, Gizia Gate, Ella Dubai ve www.ladolcepassione.com da satılıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.