Kışın Sıkı ve Şık Giyinmenin Püf Noktaları

Sonbahar kış ayları geldi, sıcaklıklar düşmeye başladı. Dolaplarınızı yazlıklar yerine kışlıklar alacak. Kışın hem soğuktan korunmak, kalın ve sıkı giyinmek hem de şık görünmek istiyorsunuz. Dışarı çıkarken sıkı ve şık nasıl giyineceğinize dair nasıl kombinler yapabileceğiniz hakkında püf noktalarını sizlerle paylaşıyoruz.

Soğuk havalarda sıcak kalmanın bir yoluda tek parça kalın elbise giyinmektir. Fakat bunun dışında üzerine bir çok şey giyerek hem farklı görünmenizi hem de kıyafet tercihlerinizin çok olmasını sağlayabilirsiniz. Üzerinize bir çok giysi giydiğinizde hantal, şişman ve kötü göründüğünüzü düşünebilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olmaya çalışacağız. Sıkı giyinirkende güzel ve dengeli bir şekilde giyinebilirsiniz. Bu konuda sizlere ip uçları sunacağız.

Üç Kat İle Sınırlı Kalın
Sıkı giyinirken en fazla üç kat giyinmeniz sizin rasyonel görünümde kalmanızı sağlar. Üçüncü kat olarak giydiğiniz giysi üzerinden çabucak çıkarabileceğiniz pratik hafif bir şey olmalı. Yani bulunduğunuz ortamın sıcaklığına göre giyip çıkarabilirsiniz. Örnek olarak, bir gömlek üzerine ceket ve bir şal kullandığınızda üç katman olacaktır. Katmanlarla bir çok kombin oluşturabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir şey. Aynı şekilde bir kazak ve ceket giyerekde bir kombin oluşturabilirsiniz.

İlginç Kombinler Oluşturmak
İlginç görünmek aslında oldukça basit bir olay. Yapmanız gereken renkli, farklı aksesuarlar kullanmak. Sofistike aksesuarlar veya içinize açıcı renkler giyerek kombininizi ilgi çeker hale getirebilirsiniz.

Karıştırmaktan ve Eşleştirmekten Korkmayın
Önemli bir diğer konu ise kat kat giyinirken yazın veya baharda giydiğiniz giysileri kullanın. Bir parçasını yazdan kalma bir giysi giyerek yapabilirsiniz. Ayrıca, hafif ve renkli tonları giymekten kaçınmayın.

Sizlere bu konularda fikir verme açısından oluşturulan örnek kombinlere bir göz atalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.