Kışın Olmazsa Olmazı: Çizmeler

Hem şık olmak isteyen bayanlar, hem de kış modasına uymaya bayılanlar için çizmelerin yeri apayrıdır. Çünkü çizme bir bayanın ayakkabı dolabında mutlaka bulunan ve birden fazla çeşidi ile dikkat çeken ürünlerdir. Peki ya hangi çizmeler, ne gibi kombinlerde daha çok kullanılır diye merak ettiniz mi? İşte çizmelerle ilgili bu sorunun yanıtını şimdi sizlere bu yazımızda vermeye çalışacağız.

Hangi çizmeler tercih edilir?

Günümüzde raflarda en çok görülen çizme modelleri düz tabanlı, kalın tabanlı, platform tabanlı, gizli topuk veya topuksuz çizme modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunlarda fermuar, püskül, zımba gibi detaylar da bulunmaktadır ve uzunlukları da bayanların zevkine göre değişmektedir.

Hangi parçalar ile kombinlenir?

Çizmeleri kombinlemek için envai çeşit kıyafeti değerlendirebilirsiniz. Birbirinden renkli ve kışa uygun triko veya trençkot benzeri giysileri hem tesettür giyimde, hem de gençlerin giyim modasında kullanarak sizler de farklı zevklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Hırka ve çizme kombinlerinizi oluşturduktan sonra üzerinize şal benzeri kış ürünlerinden alarak, muhteşem bir havaya bürünmeye başlayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.