KIŞ TRENDİ: PÜSKÜL MODASINA KIŞ SEZONUNDA DA DEVAM

Geçtiğimiz yaz sezonuna damgasını vuran ve ortalığın tozunu attıran püskül modası, kış sezonun da hız kesmeden popülerliğini korumaya devam etmektedir. Yaz mevsiminde püsküllü bikiniler, pareolar, tişörtler ve kimonolar moda iken; kış sezonunda püskül modasının yansımaları neler olmuştur? Bu yazımızda kış sezonuna damgasını vuracak püskül modasının sokak stiline yansımasını yakından inceleyeceğiz.

PÜSKÜLLÜ DERİ ETEKLER

Kış sezonu denildiğinde aklımıza gelen ve değişmeyen bir moda olan deri modası,  bu sezonda püskül trendi ile birleşerek iddialı bir görünüm sunacaktır. Özellikle püskül detaylı deri etekler sezonun hit parçalarından biri olmuştur bile.

PÜSKÜLLÜ ÇİZMELER

Kış sezonu denildiğine çizmeler ve botların dolaplarda yerlerini alması söz konudur. Bu sezonda da püskül modasının bir yansıması olarak püskül detaylı çizme ve botların oldukça trend olduğunu söyleyebiliriz.

PÜSKÜLLÜ CEKETLER

Kış sezonunda ceket sevdasından vazgeçmeyenler için sezonun hit parçalarından biri olan püsküllü ceketleri öneririz. Özellikle de süet formda püsküllü ceketler oldukça modadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.