KIŞ TRENDİ: PEMBE KABANLAR

Kış mevsiminin yaklaşması ile birlikte kaban ve palto modası da mercek altına alınmaya başlamıştır. Bu sezon ünlü markaların da koleksiyonlarında yer verdiği bir renk vardır ki kaban modasına da damga vurmuştur: pembe.
Özellikle oversize kaban modasının bu sezon oldukça popüler hale gelmesi ile birlikte oversize kabanların her rengi ve modeli üretilmiştir. Canlı renklerde üretilen oversize kabanların en çok tutulan modellerinden olan pembe renk oversize kabanlar, hem çok tatlı hem de tarz bir görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır. Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak şeker pembesi bir kabana kim hayır diyebilir ki?
Pembe kabanlar denildiği zaman birçok kumaş ve dokuda olan çeşitlerini görmemiz mümkündür. Fakat sezona damgasını vuran doku ve kumaşın tüvit, kaşe dokularda üretilen pembe renk kabanlar olduğunu belirtebiliriz.
İpucu: Şeker pembesi ve canlı tonlarda pembe kaban tercih etmek istemeyenler için önerimiz; pudra pembesi veya uçuk pembe kabanlar idir. Özellikle kışın romantik havasına ayak uydurmak için bu tonlarda yapılan tercihler, ideal bir seçim olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir