Kış Sezonu İçin: Siyah ve Füme şıklığı

Sonbahar ve kış sezonunda bayanların en çok tercih ettiği koyu tonlar siyah veya fümeden oluşacaktır. Bunun için hangi parçaları seçmelerinin daha yerinde bir davranış olacağına ve şık görünmelerini sağlayacağına değineceğiz. Siyahtan ve fümeden yana tercihini kullanacak olan bayanlar ilk olarak nereden başlamalı diye merak ediyorsanız, işte bu sorunun yanıtını şimdi sizlere vereceğiz.

Siyah Gömlekler

Siyah uzun kollu gömlekler sonbaharın hemen bitiminde başlayan kış ayları için uygun olacaktır. Sade, boyun dekolteli veya cepli siyah gömlekleri seçerseniz, bunun altına füme bir tercihte bulunabilirsiniz.

Füme etek veya pantolon

Füme renkteki midi etek veya kot pantolonu seçerseniz, birbiriyle uyumlu olacak muhteşem bir kombine imza atabilirsiniz. Siyah kısa ve topuklu bir botun bu tercihlerinizi hemen tamamlayabileceğini göreceksiniz. Eğer sizler de bu renklere karşı bir hayranlık duyuyorsanız, hemen tercihlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Siyah gömlek ve füme eteklerle hazırlayacağınız kombinler sayesinde muhteşem bir biçimde şıklığı yakalayabilirsiniz. Aksesuar olarak küpeleriniz, bileklikleriniz veya çantalarınız ile uyumlu bir hale dönüştürebileceğinizi asla unutmayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.