Kırmızı Ruj ile Güzellik Fikirleri

Her kadının gerçek bir feminen görünümü için, özel günlerde kullanabileceği  kırmızı ruju ve onun  mükemmel uyumlu elbisesi olmalı!

  • Kırmızı ruj ile özel etkinliklerde ve tatil sezonu için özel günlerde harika kombinler yapabilirsibiz.Her zaman dışarı çıkmak için değil, aslında hemen hemen tüm durumlar için modern bir kızın güzellik çantasında  kırmızı bir renk tonlarında bir ruju olmalı!
  • Kırmızı ruj ile kıyafetinizi daha  güçlü görünümlü yapabilirsiniz.Peki kırmızı ruj ile giyebilceğiniz en güzel elbiseler ve kıyafet renkleri nelerdir 😕
  • Kırmızı ruj son zamanlarda daha popüler olmuştur ama olmasına rağmen, onu sürmek için hala bazı kurallar vardır. Kesinlikle kusursuz bir görünüm elde etmek  isterseniz sizin giyiminiz ile uyumlu kırmızı ruj seçmeniz gerekir.
  • Kırmızı rujadramatik bir vurgu vermek için  koyu renkli ve parlak kıyafetler ile kullanabilirsiniz. Kolayca giysilerinizin renklerine adapte etmek için  daha bastırılmış ve karanlık parçalar ile bir kırmızı ruj sürebilirsiniz.
  • Giysileriniz  ile en uyumlu renk kombinasyonlarını oluşturmak amacıyla,  her zaman meyve kırmızı ruj gibi sıcak tonları :gümüş, mavi, yeşil ve gri tonları ile, kızıl ruj soğuk tonları ise  kahverengi, siyah,  toprak renkleri, sarı ve turuncu ile tercih edebilirsiniz.
  • Genellikle, en önemli adım cilt tonu ile uyumlu olan doğru kırmızı ruj rengini bulmaktır. Bu bağlamda, soluk ciltler için klasik kırmızılar tercih edebilirler, nötr cil tonları ise ahududu veya mor renk tonu ile soğuk kırmızı tonları  tavsiye edilir. Zeytin veya daha koyu cilt tonları olan kadınlar derin kırmızı, kiraz, bordo, kırmızı tuğla ve turuncu kırmızı tonlarını tercih edebilirleri.

Ilham alabilceğiniz çeşitli giysi ve elbise renkleri ile tercih edebilceğiniz  kırmızı ruj  moda fikirlerini aşağıdaki resimlerimizden  görebirlisiniz.

Siyah kıyafetler ile Kırmızı Ruj çok yakışır

kirmizi ruj ile siyah elbise 2015

Beyaz ile Kırmızı Ruj Çok Yakışır 

 

kirmizi ruj ile beyaz kombinler 2015

 

Kırmızı Ruj Metalik Renkler ile Çok Yakışır

krimizi ruj ile metalik elbiseler 2015

 Mor Giysiler ile Kırmızı Ruj Uyumludur

mor elbise ile kirmizi ruj

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.