Kırmızı Kazak İle Yapılabilecek En Güzel Kombinler

Yaz kış demeden her mevsimin favorisi, en çok tercih edilen renklerden birisi olan kırmızı; 2017 kış sezonunda da her tonu ile sokak modasını etkisi altına almaya hazırlanıyor.

Son günlerde her yeri etkisi altına alan kırmızı renginde, cool ve yumuşacık bir kazak giymek için en ideal zamanı oluşmuş durumda. Peki, kırmızı kazak günlük kullanımda nasıl kombin edilmelidir? İşte trend bir görüntü için en popüler kırmızı kazak kombin önerileri…

Oversize Kırmızı Örgü Kazak

Kırmızı, kalın örgülü bir oversize kazak; oldukça trend bir görüntüye kavuşmanız için ihtiyacınız olan nadir parçalardan. Kırmızı örgü kazağınızı sezonun trendi olan mom jean pantolonlar ile tamamlayarak da cool bir hava yakalayabilirsiniz.

3

Kırmızı Kazak – Triko Etek

Triko etek, geçen sezondan gelen popülerliğini bu sezonda da emin adımlar ile zirveye taşıyor. Siyah triko etek tercihinizin en iyi yardımcısı ise şüphesiz kırmızı bir triko kazak olacaktır. Siyah ve kırmızının değişmez uyumu, garanti bir şıklığı da beraberinde getirecektir.

4

İspanyol Kol Kırmızı Kazaklar

Sezonun patlama yaratan trendlerinden birisi de şüphesiz İspanyol kollardır. Pantolonlarda İspanyol paçaların yeniden moda olmasından destek gören trend, bu sezon kol kesimlerini de etkisi altına almış vaziyette. Kırmızı renk İspanyol kol kesimli bir kazak, günlük kombinlerde iddiasından ve tarzından vazgeçmeyenler için ideal seçimlerden birisi olacak.

5

 

9

8

7

6

4

1

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.