Kardashıan Ailesinden İlham Alın:  Parlak Ve Hacimli Saçlara Sahip Olmanın Adımları

  Kardashian ailesinin her bir ferdi dünyaca ünlü bir üne sahip.  Katıldıkları her davette ya da organizasyonda bakışları üzerinde toplamayı başaran bu ailenin her daim bakımlı görünen saçları ise herkesin imrendiği konulardan birisi. Peki, siz de yeni yılda Kardashianlar gibi parlak ve hacimli saçlara kavuşmak istemez misiniz? İşte Kardashianlar’ın saç stilisti Jen Atkin’den bulunmaz tavsiyeler…

  Ünlü saç stilisti Jen Atkin’e göre parlak ve hacimli saçlara kavuşmak için aşağıdaki adımları izlemek yeterli:

  *Parlak ve hacimli saçlar için ilk işlem saçınızı nemlendirmektir. Bu adım için Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil gibi bir ürün sizin için yeterli olacaktır. Bu ürün ile saçlarınızı kökten uca nemlendirip, kalın ve güçlü bir saç yapısı elde edebilirsiniz.

  *Parlak ve hacimli saçlar için en önemli adımlardan ikincisi şüphesiz ki temiz bir saçtır. Saçlarınızda taze ve temiz bir görünüm için Ouai Volume Shampoo ve saç kremini kullanmanız yeterli olacaktır. Bu ürünler, saçınızı yeniden yapılandırmış gibi bir his yaratacaktır.

  *Saçlarınızda maksimum hacim istiyorsanız, öyleyse Christophe Robin Volumizing Mist ürününü çok seveceksiniz. Ürünün içeriği %96’sı gül suyundan oluşur ve ürün alkolsüzdür. İçeriği sayesinde sadece volume vermekle kalmayan bu ürün, aynı zamanda saçınızın rengini de korumaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir