KADİFE İLE GELEN SICACIK DOKUNUŞLAR…

Kadife her gelen kış mevsiminde ortaya çıkan vazgeçilmezlerden… Bu kışın da fitilli kadifeler biraz göz ardı edilerek parlak kadifeler ön plana çıkarılıyor. Bu konuda senenin hit rengi  ise özellikle ördek başı yeşili, çağla yeşili, petrol tonları, bordo ve toprak tonları gibi.

2013-2014-kis-kadife-elbise-modelleri

Kadife takımlar, kadife elbiseler, kadife bluz ya da etekler çoktan mağaza raflarındaki yerlerini almaya başladı bile. Yine kadifeden üretilmiş olan bomber ceketlerse oldukça sempatik ve günlük olarak kullanıma çok müsait. Kadifeden çok hoşlanmayan ve büyük oranda kadife parçalara bürünmek istemeyenlerdenseniz eğer,  küçük parçaları oluşturarak kadife botlardan çizmelerden ya da cockerlardan yararlanabilirsiniz.

kadife-elbise-modelleri

Kadife soğuk havalarda bizleri tutan ve ısıtan dokusunun yanında zengin ve görkemli bir görünüme de sahip olan bir materyal. Bu konuda romantik dokunuşları dolabında sık sık hissetmek isteyen ve bu tarza eğilimli olan bayanlardansanız eğer, size kesinlikle bu senenin öne çıkan kadife elbiselerinden tavsiye ediyoruz. Bunun dışında geniş-kloş kadife etekler de size çok uygun olacaktır. Bu arada kadife kumaşının Victoryen döneminde de bol bol dantelli kumaşlarla birlikte kullanıldığını da hatırlatırız. Bu nedenle bu tarz eteklerin üzerine dantel Victoryen yakalı bluzlardan giymenizi öneririz.

2017-trendi-kadife-modasi

Bunun dışında daha spor şekilde kullanılabilecek olan kadife parçalarsa kadife ceketlerdir hiç şüphesiz. Ceketiniz ister klasik olsun, ister düğmeli asker ceketlerinden olsun uygun pantolonlarla kombinleyebilirsiniz.

kadife-yeniden-moda-1346814

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.