Kabanlarla Kombin Önerileri

Kadınların ilgisini çeken kaban modellerinin yeni sezonda karşımıza çıkacak ürünleri ile kış aylarına özel nasıl bir kombin yapacağınızı merak ediyorsanız, bazı örnekleri sizinle paylaşmak istiyoruz. Buna göre kışa uygun kumaşlardan üretilen etek veya pantolonlar ile birbirinden renkli ve desenli kaban modellerini birbirleri ile kullanabilirsiniz.

Lacivert Kürklü Kaban ve Kotlar

Kot etek veya kot pantolonlarla birlikte kullanabileceğiniz şık lacivert kürklü kabanların açık veya koyu tonlarını seçerek muhteşem bir kombine imza atabilirsiniz. Birbiriyle yakın renklerdeki uyumu sayesinde kış aylarında en çok tercih edilen ürünlere sahip olabileceksiniz.
Ekru yün Kaban ve Siyah uzun çizmeler

Kabanların suni yün detaylarındaki renkler arasında yer alan ve tamamında bulunan kışa uygun en güzel tonlardan birisi olarak ekruyu görebiliriz. Ekru yün kaban olarak satışa sunulan modelleri siyah uzun çizmeler ile kombin yaparak şık bir halde kullanabilirsiniz. Pantolon veya etekleri de diğer kombin ürünleri arasına alarak şıklığınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Ekose kabanlar ve pudra pantolon
Renkleri koyuya çalan ekose kabanları pudra pantolonlar ile ikili kombin halinde kullanarak ne kadar şık olacağınızı görebilirsiniz.

640xauto

mavi-kaban-9-683x1024

mavi-kaban-13-665x1024

mavi-kaban-14-683x1024

mavi-kaban-81-683x1024

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.