Joker Parçalar: Çiçek Desenli Tasarımlar

Yazın bitmesine ramak kalan yazın en sevdiğimiz deseni olan çiçek desenini daha sık kullanmak istediğinizi duyar gibiyiz. Öyleyse ofis şıklığında çiçek desenine yer açmaya ne dersiniz? İşte rengârenk çiçekli pantolonlar, çiçek desenli elbiseler, gömlekler ve aksesuarlar ile hem tarz hem de oldukça şık gözükeceğiniz ofis stilleri…

İş hayatının yoğun temposunda eminim siz de her gün ne giyeceğinizi düşünürken saatler harcıyorsunuzdur. Ancak kıyafet dolabınızda bulundurduğunuz joker parçalar ile bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz. İşte o parçalardan birisi: çiçek desenli parçalar.

Siyah elbise ya da pantolonlar, düz kalem etek ve elbiseler, beyaz ve ekru renkte bluz ya da tişörtler, her tarz ile uyum sağlayan düz renk ayakkabılar aklımıza ilk gelen kurtarıcı parçalar arasındadır. Ancak modanın trend hale getirdiği bazı desen ya da renkleri de bu listeye dahil etmek istediğinizde işler bazen karışabilir. Çiçek desenli parçalar son zamanlarda neredeyse her sezon farklı tasarımlar ile karşımıza çıktığı için dolabınıza yapacağınız en mantıklı yatırımlardan birisi olacaktır.

Çiçek desenli parçaları düz renk kıyafetlerle kombinlendiğinizde hem şık hem de çok tarz bir görüntü elde etmeniz de yanında cabası! Siz de yeni bir sezona merhaba demeye hazırladığımız şu günlerde kendinize çiçek desenli bir parça edinmekte geç kalmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir