Loading...
Moda

İşlemeli Bomber Ceketleri Nasıl Kombinleyebiliriz?

Bomber ceketler son birkaç yıldır moda dünyasının en trend parçalarından birisi. Her yeni sezonda farklı tasarımlar ile karşımıza çıkan bomber ceketler bu sezon da işlemeli modelleri ile çok trend! İşte iddialı ancak bir o kadar da spor bir görünen işlemeli bomber ceketleri doğru şekilde kombinleme kılavuzu…

İddialı olmaktan çekinmeyin
Bomber ceketler oldukça gösterişli görünebilir, bir o kadar da havalı oldukları doğrudur. Ancak eğer şık ve iddialı gözükmek istiyorsanız aksesuar ve çanta seçiminde de iddialı modeller tercih etmekten uzak durmayın.


Parıltılar
Bu sezon oldukça trend olan ışıltılar bomber ceketleri de etkisi altına almış durumda. Siz de parıltılı bir bomber ceket ile oldukça tarz ve iddialı görünebilirsiniz.


En işlemelisi
Eğer işlemeler sizin de vazgeçilmez detayınız ise müjdemizi isteriz! Yeni sezonda işlemeli bomber ceketler sezonun en iddialı trendleri arasında yer alıyor, bizden söylemesi.


Hem gece hem gündüz
Bomber ceketleri sadece gündüz giyebileceğinizi sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz! Parlak ve canlı bir renge sahip bir bomber ceket ile başladığınız günü gece de tamamlayabilirsiniz.


Kombinlemekten korkmayın
Bomber ceketleri spor görüntüleri nedeniyle sadece jean pantolonlar ile giymek oldukça kısıtlı bir tercihtir. Bunu n yerine alternatifleri çoğaltın ve işin içine etekleri ve elbiseleri de dâhil edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.