Işık Dolgusu Nedir?

  Gözaltı ışık dolgusu ile gözaltı torbalanmaları, şişlik ve morluk problemleri artık tarihe karıştı diyebiliriz.

  Gözaltınızdaki çukurlar, torbalar ve koyu halkalar her şeyden önce ışığınızı azaltır. Bunu düzeltilmesi, bakışlarınızı aydınlatır.

  Gözlerinizde sizi yorgun, uykusuz, mutsuz gösteren bir ifade mi var?
  Gözaltınızdaki koyu halkalar yüzünden, kötü alışkanlık kullanıyor, yakıştırması mı yapılıyor?
  Her sabah Gözaltınızı kapatmak için kapatıcı savaşları mı yapıyorsunuz?
  Gözaltı çukurları veya morluklar sizde takıntı mı yarattı? ….


  Cevaplarınız evet ise çözüm kolay; Işık Dolgusu,

  Gözaltı ışık dolgusu ile gözaltı torbalanmaları, şişlik ve morluk problemleri artık tarihe karıştı diyebiliriz. Göz ve çevresinde kullanılan ve Hyalüronik asit içerikli özel kimyasal özelliklere sahip yeni dolgu malzemeleri sayesinde bu sorunun çözümü tek seferde ve mucizeler yaratan sonuçlar şeklindedir. Gözaltının aşırı çukurluklarını veya mor görünümünü dışarıdan bir krem ya da kapatıcı ile ortadan kaldırmak olası değildir. “Gözyaşı oluğu” adı verilen alt göz kapağının altındaki kanal, yaşla birlikte derinleşmekte ve alt göz kapağı uzamaktadır. Bu durum, yanaklarımızda bebekliğimizden bu yana bulunan yağ yastıkçığının da zamanla çökmesiyle birlikte, yaşlanmanın en önemli belirtisi oluşmaktadır. Genç yaşlarımızda, yüzümüzdeki dolgun görünümü sağlayan ve vücudumuzda doğal olarak bulunarak su tutma ve cildi nemlendirilme görevi yapan maddeye Hyalüronik asit adı verilir. Bu maddenin azlığı kuruma ve kırışmayı getirirken çokluğu ise daimi genç görünüm sağlayan, kırışıksız ve canlı bir cilt görünümü sağlar. Gözaltımız, alttaki kemik dokusuna tutunan özel bir yağ desteği ile çevrilidir. Yaş ilerledikçe yüzün kemik yapısı da zayıflar ve geriye doğru hareket eder. Yağ yastıkçıkları da incelince, cilt aşağıya doğru yerçekimi etkisi ile sarkar. Gözaltında boşluk ve gölgeler işte bu mekanizma ile oluşur.

  Neden Işık Dolgusu ?

  Yüzümüzün orta bölgesi, insanlarla iletişimlerde ilk dikkat çeken kritik noktaların başında, göz çevresi ve gözaltı çukuru gelmektedir. Özel olarak üretilmiş dolgu maddeleri bu bölgeye enjekte edilerek ışıltılı, dingin bir yüz görünümü sağlanabilir. Güzel bir bakış yüzü aydınlatır. Gözyaşı kanalının güçlendirilmesi, dolgunlaştırılması, alt göz kapağının tekrar yukarıya itilmesi, bakışın parlaklığını ve genel görünüşü canlandıracaktır. Unutmadan da ekleyelim, kapatıcı kullanımından da sizi kurtaracaktır.

  Işık dolgusu öncesi sonrası

   

  Işık Dolgusu Kalıcılığı Ne Kadar?

  Hastadan hastaya değişmekle birlikte ışık dolgusunun kalıcılık süresi ortalama 8-10 ay civarındadır. Bu süre sonunda tekrarlanmalıdır. Tekrar uygulamalarda kalıcılık süresi 12-18 ay kadar uzayabilmektedir. Işık Dolgusu, 2- 3 hafta arayla 2-3 seans halinde uygulama önerilir. İlk seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar ortaya çıkar. Çoğu zaman tek seans yeterli olan vakalar da vardır. Hastaların küçük bir kısmında bir ay sonrasında rötuş gerekebilir. Uygulamalar yaklaşık 15 dakika kadar sürüyor. Ağrısız bir uygulama olup, ince uçlu iğnelerle enjekte edilmesi ile sonrasında şişlik, kızarıklık oluşmadan günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Yaş almanın kaşınılmaz hasarının Gözaltınızda yarattığı görüntüden kurtulmak ve Gözaltlarınıza doğal ve canlı bir görünüm kazandırmak için şimdi tam zamanı.

   Işık dolgusu nedir? Nasıl uygulanır? Video

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir