İş Güvenliğini Sağlamak Ema Ayakkabı İle Mümkün

  İş güvenlik ayakkabısı çeşitlerinin genel olarak ağır, hareket kısıtlığına yol açan, ayağın hava almasını önleyen, ter ve kokuya neden olan ayakkabılar olmasından dolayı işçiler tarafından kullanımı reddedilir. Kullanımı halinde iş kazalarını %20 oranında engelleyen bu ürünlerin iş sahalarında kullanılması İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Yönetmeliğince zorunlu hale getirilmiştir.

  İşçi sağlığı için büyük önem taşıyan iş güvenlik ayakkabısı, doğru tercih edildiğinde, işçi güvenliğini sağlar ve ağırlık yaparak hareket kısıtlılığına yol açmaz.

  26 yıllık tecrübeye sahip köklü bir firma olan Ema Ayakkabı, en kaliteli malzemeleri kullanarak, büyük bir titizlik içerisinde iş güvenlik ayakkabısı üretir. İşçinin güvenliği kadar konforunu ve şıklığını da önemseyen firma, birbirinden farklı renk, model ve çeşitleri ile tam koruma sağlar. Delikli, cırt cırtlı, bağcılıklı, sandalet tipi, klasik, spor gibi bir çok çeşit sunan Ema Ayakkabı sayesinde işçiler rahat ayaklar ile güven içerisinde çalışır.

  Ema Ayakkabı tarafından üretilen iş güvenlik ayakkabıları, kullanıldıkları alana, mevsime ve kullanıcı zevkine göre çeşitler barındırır.

  Mağazalarında güler yüzlü ekibi ile müşterilerine hizmet sunan Ema Ayakkabı, mağazalarını ziyaret edemeyecek olan müşterileri için internet sitesi üzerinden online alışveriş imkanı sağlar. İnternet sitesinde özenle kategorize ettiği iş güvenlik ayakkabısı çeşitleri şu şekildedir:

  -Hafif İş Ayakkabısı

  -Kompozit Burun İş Ayakkabısı

  -Yazlık İş Ayakkabısı

  -Kışlık İş Ayakkabısı

  -Elektrikçi Ayakkabısı

  Bu kategoriler içerisinde yer alan tüm ayakkabılar, sıcağa, soğuğa ve elektriğe karşı yalıtım özelliğine sahiptir. Kaymaz, geniş ve ergonomik tabanları her işçinin ayak konforunu sağlar. Darbe ve baskı direncine sahip olan ürünler sayesinde, ayağın darbe alması, zarar görmesi gibi durumlar ile ortaya çıkabilecek sağlık sorunları ortadan kaldırılır. Ürünler kesinlikle su geçirmez ve işçi sağlığı için metal aksam içermez. İşçi ayakları tüm ürünler içerisinde hava alır ve terlemez; bu sayede koku ve mantar oluşmaz. 36 numaradan 47 numaraya kadar seçenekleri bulunan iş güvenlik ayakkabıları ultra hafiftir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir