Heyecanlandıran İşbirliği: H&M Ve COLETTE

Moda severlerin yakından takip ettiği markalardan birisi olan H&M her sezon olduğu gibi bu sezonda da başarılı iş birlikleri ile dikkat çekiyor. İşte onlardan birisi: H&M ve Colette işbirliği.

H&M, Fransız konsept mağaza Colette ile birlikte iddialı bir koleksiyon hazırlıyor.

Alışveriş takviminizde 14 Eylül’ü bir kenara not edin çünkü H&M yeni bir işbirliği ile oluşturduğu koleksiyonu ilk kez o tarihte satışa sunuyor. Fransızların ‘cool’ stiliyle bilinen markası Colette ile kapsül koleksiyon hazırlayan H&M Studio, dokuz üründen oluşan bu koleksiyonu ile basit ama iddialı olmayı hedefliyor.

Colette‘in ikonik rengi elektrik mavisi ve beyazla hazırlanan bu koleksiyon şimdiden moda severlerin merakla beklediği iş birlikleri arasında yerini aldı bile.

H&M ve Colette işbirliği ile hazırlanan kapsül koleksiyonda neler mi var? Gömlek, elbise, etek ve yağmurluk var. Koleksiyon hem sert hatlara sahip hem de el işçiliğiyle yapılmış detaylara özen göstermiş bir koleksiyon. En sevilen yanı ise feminenliği punk ile birleştirmesi ve her parçanın alışılagelmiş çizginin dışında detaylar ile sunulması.

Koleksiyon 14 Eylül’de H&M’in seçili mağazalarında satışa sunulacak. Öncesinde ise 21 Ağustos’ta Colette ve onun online satış sitesinde yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir