HEM RAHAT HEM ŞIK: SÜET

Kış sezonunda tercih edilen dış giyim parçaları arasında yer alan ceketlerde süet modası bu yıl da yerini korumaya kararlı. İddialı ve salaş giyinmeyi sevenlerin vazgeçilmezi olan süet ceketler ile muhteşem kombinler hazırlanmaktadır. Bunlara örnek olarak verebileceğimiz bazı kombinleri hemen yazımızda paylaşmaya devam ediyoruz.

Kahverengi süetlerle birlikte şık olmak için nereden başlamanız gerektiğine değineceğiz.


Yumuşak dokusuyla ilgileri üzerine toplamakta olan süet ceketler ve desenli pantolonlar kış ve ilkbahar aylarında kullanılacak olan modeller arasında olacaktır.

Süet ceketler hem üzerinizde sıcak tutacak kombin parçalarını kat kat giyinmenize gerek kalmayacak şekilde sizi saracak, hem de jean pantolonlarla birlikte kullanmanız halinde şık olmanıza olanak verecektir.

Rahat giyinmek ve bunu hissettirmek isteyenlerin gömleklerle birlikte kullanacakları süet ceketler her ortamda kullanabileceğiniz kombinleri hazırlamanız için büyük fırsat verecektir.

Sizler de sportif veya klasik olmak için atacağınız adımlarda en şık stillerden geri kalmamak için süet ceketlere göz atmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir