Hem Maçta Hem Dışarıda Giyebileceğiniz Formalar

  Tuttuğunuz ve gönül verdiğiniz takımın ya da tarzını beğendiğiniz yabancı bir kulübün formasını Barcin spor mağazasında bulmanız çok kolay.

  Endüstriyel futbolun gelişimi ile beraber, futbolun oynanış şeklinden tanıtım enstrümanlarına kadar pek çok değişim yaşanıyor. Ülkemizin ve dünyanın taraftar kitlesi büyük olan kulüpleri, artık yalnızca saha içi performanslarına değil, taraftarlarının beklentilerine de odaklanıyor. Ciddi ve profesyonel çalışan bir şirket halinde faaliyet gösteren kulüpler, taraftarlarının amatör bağlılığının karşılığını da veren yaklaşımlarla yeni üretimler sağlıyor. Bu üretimlerin başında da, kulüplerin her sezon gözden geçirdiği forma tasarımları yer alıyor. Takımların renkleri ile beraber kültürünü de yansıtan yeni tasarım formaların yanında, kulübün geleneği olmuş forma tarzının yeni yorumları da birlikte sunuluyor. Takımların yıllarca birlikte anıldığı renklere ilave olarak kulübün beyan ettiği üçüncü renk ya da ambleminde yer alan bir başka renk de, yeni forma tasarımında kendine yer bulabiliyor. Siz de gönül verdiğiniz takımın ya da tarzını beğendiğiniz yabancı bir kulübün formasını Barcin spor mağazasında bulabilirsiniz.

  Kulübün Vitrini Olan Formalar 

  Taraftarlık, renklere duyulan aşk olarak tarif edilir. Renklerin kendisini gösterdiği yer de, bayrak ve formalar oluyor. Tuttuğunuz takımın formasını giyerek renklere duyduğunuz aşkı yaşarken, renginizi de belli etmiş oluyorsunuz. Kulüplerin vitrini olan formalar, çizgili, çubuklu, parçalı, düz gibi tasarımı ile birlikte anılan gelenekselleşmiş modeller ve bunların yeni yorumları olurken, yepyeni bir tarz, desen ya da renge sahip forma tasarımları da kendisine yer buluyor. Siz de hem geleneksel hem de yeni tarz formaları bir arada bulabileceğiniz seçenekler arasından tercihinizi yaparak, kulübün forma üretimi lisansına sahip markaların kaliteli ürünlerine ulaşabilirsiniz. Geleneksel çubuklu Fenerbahçe forması ya da parçalı Galatasaray forması gibi seçeneklerin yanında bu formaların yeni yorumları ile en son tasarımlarını da bulabilirsiniz. Barcelona, Real Madrid, Bayern Münih, Manchester United gibi uluslararası anlamda milyonlarca taraftarı bulunan kulüpler de tıpkı ülkemizdeki Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi büyük kulüplerin yaptığı şekilde farklı forma tasarımları ile geleneksel çizgilerini taraftarlarına birlikte sunuyor. Tuttuğunuz takımın maçlarına giderken ya da maçı evde, dışarıda arkadaşlarınızla izlerken, takımınızın formasını üzerinize giymek için, Barcin spor mağazasının sunduğu alternatif seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

  Her Zaman Giyebileceğiniz Formalar 

  Barcin spor mağazasında, kulüpler ile forma üretim hakkı anlaşması yapan ve her sezon kulüplere yeni tasarımlar sunan Adidas, Nike gibi firmaların, anlaşma yaptığı kulüplere ait orijinal formalarını avantajlı fiyatlarla edinebilirsiniz. Aynı şekilde yalnızca Türkiye’de değil, yurt dışında da marka olmuş takımların formaları, üretim hakkını elinde bulunduran firmaların üretimleri ile size sunuluyor. Maç izlerken, stada giderken ya da halı saha maçı yaparken giyebileceğiniz formalar, şık tasarımları ile son dönemde yalnızca ilgili zamanlarda giyilmiyor. Tuttuğunuz takımın formasını ya da tarzını beğendiğiniz bir kulüp formasını, günlük olarak da giyebilirsiniz. Özel tasarımlı bir Manchester United forması ya da karizmatik duruşu olan bir Real Madrid forması ile dışarıda gezebilir ve renklere uygun tarzınızı oluşturabilirsiniz.

  Futbolcuların giydiği formaların yanında kaleci formaları da seçenekler arasında yer alıyor. Forma denildiğinde genel bir alışkanlıkla ilk akla gelen kıyafet, futbolcuların giydiği ve takımların renklerini gösteren formalar olurken, kalecilerin de formaları ayrı bir tarzla forma kategorisinde yer alıyor. Takımların yalnızca amblemlerini taşıyarak renklerini içermeyen kaleci formaları, ayrı tasarımlara sahip formalar olarak üretiliyor. Farklı renk alternatifleriyle her zaman kullanabileceğiniz estetik şıklıkta kaleci formaları da sizleri bekliyor.

  Herkese Her Yaşa Uygun Formalar 

  Forma tasarımı alanındaki gelişmeler, bu tasarımları yapan seçkin spor markaları eliyle yalnızca kulüpler bazında sınırlı kalmıyor. Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülke, ulusal takım formalarını geleneksel çizgilerine alternatif olarak yeni tasarımlarıyla da vitrine çıkarıyor. Dolayısıyla birbirinden şık kulüp formaları gibi, kültür olmuş tarzlar ve yeni tasarımlarla ülke formalarını da tercihinize göre bulabilirsiniz.

  Yalnızca yetişkin erkekler için değil, kadınlar ve çocuklar için de üretilen formalar dikkat çekiyor. Lisanslı üretimlere sahip çocuk forma alternatifleri ve kadınlara özel üretilmiş formalarla, tuttuğunuz takımın rengini sokağa yansıtabilirsiniz. Seçtiğiniz formanın bedenleri de farklı seçeneklerle sizlere sunuluyor. Barcin.com spor mağazasında, kulüplerin forma üretim hakkına sahip saygın markalarca üretilmiş lisanslı takım formalarının her yaşa ve her bedene uygun seçeneklerinden yararlanma fırsatı, avantajlı koşullarla sizi bekliyor.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir