Hamile Stili Denildiğinde Akla İlk Gelen Ünlü İsimler

Kim demiş hamile kadınlar şık olamaz diye! Hamile stili denildiğinde akla ilk gelen ünlü isimler bu önyargıyı en iyi kıranlar listesinde.

İşte tüm yargılarınızı yıkacak ve hamile kadınlara şık gözükmenin tüyolarını verecek en güzel ünlü hamile stilleri…

 Liv Tyler

Ünlü oyuncunun hamile iken geçtiğimiz yıl katıldığı Elle Style Awards ödül töreninde tercih ettiği kıyafet hala hafızalarda! Güzelliği ile büyüleyen ünlü oyuncu, vücudu saran, straplez Stella McCartney elbisesi ile tüm bakışları üzerinde toplayarak hamile kadınlara şık olabileceklerini göstermek için adeta örnek olmuştu.

Beyonce

Şüphesiz hamilelik stili denildiğinde ilk akla gelen isimlerden birisi olan dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce son olarak Grammy Ödül Töreni’nde tercih ettiği Roberto Cavalli imzalı payetli elbisesi ile ‘işte hamile şıklığı böyle olur’ dedirtmişti.

Angelina Jolie

Biraz geçmişe gittiğimizin farkındayım ancak hamilelik stili denildiğinde Angelina Jolie’i pas geçmek olamazdı. Ünlü oyuncu ikizlerine hamile iken Cannes Film festivalinde herkesi büyüleyen bir stile imza atmıştı.

 Blake Lively

İşte hamileliği ile tüm bakışları üzerinde toplayan isimlerden birisi daha! Güzeller güzeli oyuncu Blake Lively, hamile iken de şıklığından ödün vermeyenlerden. Ünlü isim Cannes Film Festivali’nde tercih ettiği mavi Versace elbisesi ile göz kamaştırmıştı.

Natalie Portman

Her daim zarif şıklığından ödün vermeyen ünlü oyuncu, Venedik Film Festivali’nde tercih ettiği beyaz kıyafeti ile de hamile olsa da zarif stilinden vazgeçmeyeceğini herkese duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir