Güneşin Ardından: En İyi Güneş Sonrası Kremleri

Güneşin etkisini yüksek derecede hissettirmeye başladığı şu günlerde, herkesin aklı tatil planlarında. Ancak deniz-kum-güneş üçlüsü bazen maalesef istediğimiz gibi sonuçlar vermiyor ve geriye güneşin yakıcı sıcaklığının acısı kalıyor. Bu durumu yaşamamak ve güneşin zararlı etkilerini azaltarak kuruyan cildinizi de nemlendirmek istiyorsanız, işte size en iyi güneş sonrası kremleri…

Bioderma Yatıştırıcı Güneş Sonrası Sütü

Bioderma markasının en sevilen ürünlerinden birisi olan yatıştırıcı ve nemlendirici krem, hafif formülü sayesinde gözenekleri de tıkamıyor ve cilt sorunlarını beraberinde getirmiyor. Ayrıca bronzluğun uzun süre kalıcı olmasını sağlaması da yanında en güzel ekstresiJ

Clinique After Sun Koruyucu Krem

İçerisinde bulunan aloe vera sayesinde cildi hem yatıştıran hem de dinlendiren bu ürün, yüz ve vücut için kullanıma uygundur. Güneş sonrasında cildinizde yaşanan aşırı hassasiyet ve tahriş hissi aloe vera özü sayesinde artık tarihe karışıyor, bizden söylemesi.

Lancaster Bronzluk Koruyucu Yağ

Bronz kalmak yaz döneminde her kadının en büyük arzusu! İşte bronz kalma sürenizi uzatan ve cildinizin nem miktarını da koruyan Lancaster Bronzluk Koruyucu Yağ tam da sizin aradığınız ürün! Yağ bazlı bu ürünü yüzünüze ve vücudunuza uygulayarak hem ipeksi bir görüntüye kavuşabilir hem de bronz kalma sürenizi uzatabilirsiniz.

Clarins Güneş Sonrası Nemlendirici Krem

Hem soyulmayı hem de cildinizde yaşanan dökülmeyi azaltmaya yardımcı olan bu krem tatil çantalarının vazgeçilmezi.

Bepanthol Vücut Losyonu

Cilt bakımı denildiğinde tam bir klasik olan Bepanthol markası, her şeye iyi gelen losyonu ile güneş sonrası bakımınıza da iyi geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir