Gül Gölge Saygı’nın Güzellik Sırları

FOX Tv ekranlarında yayınlanan Gardırop Savaşları yarışmasının tarzı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken güzel sunucu ve jürisi Gül Gölge Saygı, kadınların gıpta ile baktığı ünlüler arasında. Peki, duru güzelliği ve cool tarzı ile dikkat çeken Gül Gölge Saygı’nın makyaj önerilerini ve güzellik sırlarını merak ediyor musunuz? İşte Gül Gölge Saygı’dan kısa kısa güzellik tüyoları…

Güzel sunucu Gül Gölge Saygı, vazgeçemediği güzellik ürünü olarak eczane yapımı bir karışımı olduğundan bahsediyor. İçerisinde hyalüronik asit, E vitamini, Madecassol gibi içerikler bulunan bu karışım gece yatmadan uygulandığında cildi hafifçe soyarak yeniliyor.

Ünlü televizyoncu vazgeçemediği makyaj ürünlerinden bahsederken Nars markasının Multiple Stick ürününe özel bir yer ayırıyor. Bu ürünü, hem yanaklarına hem dudaklarına hem de kaş altına kullandığını belirten güzel sunucu, ayrıca Sisley gözaltı kapatıcısı ve M.A. C dudak kalemini de severek kullandığını belirtiyor.

Gül Gölge Saygı gizli güzellik reçetesini de paylaşarak basit malzemeler ile hazırlanan bir peeling uygulandığını belirtiyor. Esmer şeker ve balı karıştırarak hazırladığı karışım ile haftada bir ya da iki kez peeling yaptığını belirten güzel sunucu, bu şekilde cildini ölü hücrelerden arındırıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.