GİRO İLE HAREKET ZAMANI!

Divarese’nin adını, İtalyanca’da gezmek-turlamak anlamına gelen Giro’dan alan koleksiyonu bu sezon yine çok farklı alternatifler sunuyor. Giro’lar; nakışlı, pinli ve simli gibi birçok farklı tasarımın yanı sıra strech sneaker denen ve ayağı çorap gibi saran modelleriyle ön plana çıkıyor.

Çorap hissi veren strech sneaker modellerinde klasikten vazgeçmeyenler için beyaz tabanlı, düz siyah tasarımların yanı sıra yıldız ve yaprak gibi farklı desen alternatifleri de var.

 

Divarese’nin Giro koleksiyonu, akıllı taban ve çorap tasarımlarında Koi balığından ilham alıyor. Akıntıya karşı yüzen, güçlü ve enerjik bir yaşam şekline sahip olmasıyla koleksiyona ilham veren Koi balığı; iyi şans, başarı, cesaret, gibi değerleri de temsil ediyor.  Her adımda ayağın şeklini alarak konfor sağlayan akıllı taban özelliği, Giro sneakerlarda maksimum rahatlık sunuyor.

Giro’lar, ayakkabılarına fark katmak ve kişiselleştirmek isteyenler için farklı bağcık, çorap ve bağcıklara takılacak aksesuar setlerine de sunuyor.

Giro ile hareket özgürlüğünüzü stille birleştirin!

www.divarese.com.tr

www.instagram.com/Divareseonline

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir