Gelecek Sezondan Trend Alarmları: Ayakkabı Modası

2017 yaz trendlerini henüz uygulamaya başlamışken moda dünyası çoktan önümüzdeki sezona hazırlandı bile! Cruise koleksiyonları, sonbahar/kış koleksiyonları ve defileleri derken moda dünyası önümüzdeki sezon nelerin trend olacağının alarmlarını şimdiden vermeye başlamış durumda. E tabi ki en iddialı ve dikkat çekici parçalardan birisi de şüphesiz ayakkabılar. İşte önümüzdeki sezona damgasını vuracak en trend dört ayakkabı modeli…

Sıra dışı topuklara merhaba

Sıra dışı topuk modeli geçtiğimiz sezon etkisini hissettirmeye başladı ancak gelecek sezonda trend listesinde ben de varım diyecek kadar iddialı olduğunu kanıtladı. Özellikle asimetrik kesimler, işlemeli ve markaların sembolik figürlerini içeren topuklar önümüzdeki sezonun gözdesi.

Büzgülü çizmeler ile daha cool olun

Çizmeler her sezon olduğu gibi önümüzdeki kış sezonunda da farkından ve tarzından ödün vermeyenlerin tercih ettiği parçalardan birisi olacak. Son birkaç sezondur herkesin favorisi haline gelen diz üstü çizmeler, önümüzdeki sezon yerini diz altında kalan ancak büzgülü modeli ile dikkat çeken deri modellere bırakıyor. Bu çizmeler hem daha asi hem de daha cool bir tavırda!

Metalik görünüm ile cesur adımlar

Metalik renkli ayakkabılar önümüzdeki sezon yine çok revaçta!

Bağcıklı botlar

Geçtiğimiz kış sezonunda moda dünyasında ben de varım diyen bağcıklı botlar, önümüzdeki sezon da moda dünyasında yer alacak. Uzun ya da kısa elbiseler, uzun trençkotlar, dökümlü kazaklar bu ayakkabıların stilini en iyi tamamlayan parçalar olacak, bizden söylemesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir