Loading...
Moda

Geçmişin Modern Hali: 20 Yıl Aradan Sonra!

Annemizin gençlik fotoğraflarında gördüğümüz ve günümüzün en ünlü markalarının yeni sezon koleksiyonlarında yer alan bir sürü parçanın ne kadar çok benzediğini muhakkak fark etmişizdir.  Moda dünyası bir tekrardan ibarettir aslında. Bu tekrar sarmalı içerisinde 2017 yılında yeniden moda olan parçalara göz atmaya ne derseniz? Belki annenizin gençlik yıllarından sakladığı çoğu şey sizin kıyafet dolabınıza transfer olabilir. İşte 2017 yılında yeniden trend olmuş eskiler…

Kürklü ceketler

Kürklü ceketler tam da geçiş havalarının kurtarıcısı olmuş durumda desek yanılmış olmayız. Birçok ünlü markanın ilkbahar koleksiyonunda yer alan kürklü ceketler aslında geçmişten günümüze gelen trendlerden biri.

Omuzlara alınan kazaklar

Cool bir görüntüsü var kabul ediyoruz. Ancak bu trendin annenizin gençlik yıllarından 2017 yılına geri geldiğini söylemeden geçemeyeceğiz.

Bel zincirleri

İddialı ve bir o kadar da güzel! Bel zincirleri düz bir siyah badinin havasını anında değiştirebilir!

Her şey kadife!

Kadife bir geldi tam geldi! 2017’nin en iddialı trendlerinden birisi hiç şüphesiz ki kadife oldu.

Eşofman takımları

Rahat ve bir o kadar da cool görünmek isteyen ünlü isimler eşofman takımlarını sokak modasına kazandırdı diyebiliriz ama aslında işin aslı bu trendin eskilerden günümüze gelen trendlerden birisi olduğu.

Küçük kol çantaları

En küçük olan en güzeldir mantığı ile yola çıkarak sezonun minimal ve sade akımından da etkilenen küçük kol çantaları, eskilerde olduğu gibi 2017 yılında da oldukça popüler!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.