Faizsiz ve Taksitle Ev Sahibi Olmak İster Misiniz

  taksitle ev

  Tapu ve Kadastro genel müdürlüğü vatandaşlara daha iyi hizmet vermek için internet altyapısından yararlanarak parsel sorgulama işlemini yapmaktadır. Bu işlemi yani TKGM parsel sorgulama işini yapmak için açık olan adrese giriş yapmanız yeterli olacaktır. https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/ adresi üzerinden siteme girerek farklı şekilde sorgulamalarınızı yaparak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Bilgilere ulaşmak için idari, coğrafi, adres ve analiz türünde sorgulamalar yapabilirsiniz. Bu sayede öğrenmeniz gereken bilgiye çok hızlı bir şekilde ulaşarak işleminizi hızlandırabilirsiniz. Bu bilgiyi almak için Tapu ve Kadastro genel müdürlüğüne gitmenize gerek kalmayacaktır. Bu sistemi kullanabilmek için Yandex haritalar ile yaptıkları anlaşma onların verimli bir çalışma yapmasına yardımcı oluyor.

  Doğru Olan Satılık Daireyi Bulmak

  İhtiyacınızı karşılayacak olandan fazla daireniz varsa ya da parasal olarak borçlarınızı karşılamak için elinizdeki daireyi satmak isteyebilirsiniz. Birevim firmasından çok ev sahibi olacak kişiler ile irtibata geçebilirsiniz. Satılık daire yazıları günümüzde sadece evlerin üzerinde yer almamaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde satışlar internet üzerinden ya da sosyal medya kanallarını da kullanarak daha hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Fuzulev gibi faizsiz ve taksitle ev sahibi olunabilen sistemlere dahil olanlar büyük ilgi gösterebiliyor. Ayrıca çok farklı mecranın işin içine girmesi ile birlikte daha net bir fiyat aralığına ulaşma şansınız var. Bu noktada gerçekten ideal bir rakam bulmak daha mümkün olabilmektedir. Sektörde bu konuda bilgi alabileceğiniz ve satmak istediğiniz dairenin gerçek fiyatını bulabileceğiniz bu mecralar sayesinde kandırılmaktan da kurtulabilmektesiniz. Eski düzen de bu işler daha zor olmakta ve daire fiyatı belirlemek daha zor olmaktaydı.

  Güncel Konut Projeleri

  Konut projeleri konusunda ülkemizde çok farklı çalışmalar bulunuyor. Milyonlarca TL’ye satılan konutların yer aldığı bu projeler ile birlikte orta gelir ve alt gelir sınıfına hizmet eden projelerde yer alıyor. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı toki evleri ile dar gelirlileri ev sahibi yapıyor. Bu projeleri incelemek için parsel bilgileri ile işe başlayabilirsiniz. Ardından proje içerisinde yer alan dairelerin satılık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bunların hepsini tamamladıktan sonra size uygun fiyat aralığı ile dairelerin olup olmadığına bakabilirsiniz. Çok sayıda dairenin olduğu projeler içinden ev almak diğer noktalara göre daha kolay olmaktadır. Çünkü satışı için bankadan kredi çekme konusunda proje sahibi olan firmalar müşterilerine önemli ölçüde yardım sağlamayı başarmaktadırlar.

  • Birevim ve Fuzulev, toki evlerine ödeme yapar gibi taksitle ev sahibi olmanızı sağlar.

   ahmet 22 Aralık 2018 17:50 Cevapla

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir